Skocz do zawartości
swiru1196

Hej prosze o pomoc w złożeniu komp

Rekomendowane odpowiedzi

Branie ramów wyżej taktowanych niż 3600 do tych procków to strata pieniędzy.

I wymień ten zasilacz na jakiś Seasonic czy coś w ten deseń a nie pchaj się w Silentium przy takim zestawie.

Zasilacz to ostatnia rzecz na jakiej chcesz oszczędzać.

Plus tak jak wyżej, w drugim płyta jest nie do tej generacji Intela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Terraxus napisał:

Branie ramów wyżej taktowanych niż 3600 do tych procków to strata pieniędzy.

I wymień ten zasilacz na jakiś Seasonic czy coś w ten deseń a nie pchaj się w Silentium przy takim zestawie.

Zasilacz to ostatnia rzecz na jakiej chcesz oszczędzać.

Plus tak jak wyżej, w drugim płyta jest nie do tej generacji Intela.

Co do zasilacza to racja, pominąłem ten element z przeoczenia. Możesz ewentualnie kupić coś od Corsaira lub be quiet, bardzo dobry sprzęt. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok zamienie ramy z 2 koszyka na 1 oraz zmienię ta płytę i fera 5, monitor świadomy wybór chce wypróbować 240hz,

czytałem ze w tym przedziale cenowym ten Acer jest najlepszy

W dniu 17.12.2021 o 12:44, Pawelx1551 napisał:

Witam, pomyśl nad i7 10700f, będzie nie aż tak dużo mniej wydajnie a sporo taniej, no i ta fera 5 by bardziej pasowała. Poza tym mógłbyś wtedy kupić solidną płytę na b560 i też stówa w kieszeni. Napisz też dlaczego 240hz monitor- czy to świadomy wybór? Generalnie o ile 1 koszyk ma ryzykowne i nieopłacalne pamięci moim zdaniem, to drugi jest z niepasującą płytą do procesora.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cos takiego udało mi się zrobić, nie ukrywam ze jestem  totalnie zielony w tych sprawach, wiec jedynie czytałem po prostu poradniki z różnych stron

Czy teraz to ma ręce i nogi ? 😄 

zależy mi na grach typu warzone, cs go 

 

Przechwytywanie.thumb.PNG.78906180dd74977f91ae03f68e5b81dd.PNGEwentualnie cos takiego 500 drożej a wydajność wydaje mi się znacznie podskoczy?Przechwytywanie.thumb.PNG.73efe67a677fc0dd62cefab2ee8a1990.PNG

Edytowane przez swiru1196

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...