Skocz do zawartości
Lukson23

Asus rog strix g17 czy Lenovo legion 5 17

Rekomendowane odpowiedzi

Może warto poczekać na nowe laptopy ? Sam szukam laptopa do gier do 10-12 tyś. Wyczytałem że w lutym ponoć mają wyjść laptopy z kartami rtx 3070/80 w wersji Ti, a za jakiś czas po tym serie RTX4000 co powinno spowodować spadek cen obecnych układów lub pokazanie się nowych/wydajniejszych układów w tej samej cenie co obecne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.01.2022 o 11:39, Lukson23 napisał:

Laptop będzie służył do grania i oglądania filmów , słyszałem że Asus nie ma muxa poza tym bardzo mi się podoba, budżet to 8500zl.

Po co Ci piekarnik z Ryzenem 9. W tym zestawieniu zdecydowanie Lenovo Legion 5. A rozważałeś też coś od DM (Czarno - białych) , albo od niebieskich (HB)? W tych pieniądzach możesz mieć ten model: RT3070-15PL31 od DM. Wpisz sobie w wujka google. Dodatkowo tam masz desktopowy proc i całkiem wydajne chłodzenie. Niestety nie wiem jak u niebieskich się ten model nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuję Ci, że Ryzena 9 nie uda się schłodzić w tym laptopie i pod obciążeniem będzie zrzucał zegary. Brać Legiona z Ryzenem 7 i nie zastanawiać się.
Szczerze, to myślałem, że chodzą po ponad 8k, a tu miłe zaskocznie 😄
https://www.x-kom.pl/p/674106-notebook-laptop-173-lenovo-legion-5-17-ryzen-7-32gb-1tb-rtx3060-144hz.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...