Skocz do zawartości
kobyszcze

czy neostrada na stanieć ???

Rekomendowane odpowiedzi

Pogłoski słyszalem ale zeby spadlo o połowe to nie wiem co by sie w tepsie musialo stac. Jakby spadlo do 150-160 to by jush bylo git. jakakolwiek obnizka o minimum 40 zloty to nazwe to obnizka a nie o kilkanascie zlotych jak to bylo osatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda

Bedzie tanieć

We wrześniu rusza nowa promocja

ale naj taniej będzie w okolicach Bożego Narodzenia

Myśle że abonament nie spadnie poniżej 120 zł (granica opłacalności)

A wiem to wszystko od kumpla który pracuje w info linii TEKOMUNY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w krakówku ponoć mają już internet w "prundzie" coś w radiu słyszałem

może ktoś z Krakowa coś wie ?

Maja ;) u dziewczyny w bloku bylo ogloszenie przez kilkanascie dni ale w wyniku braku jakiegokolwiek zainteresowania sie zbylo ;). Poki co jest to cholernie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie w obnizke abonamentu. Bardziej prawdopodobne sa promocje roznego typu jak ta wakacyjna ew. obnizenie/rezygnacja z oplaty instalacyjnej - wszystko zeby jak najwiecej osob zainstalowalo i placilo przez kolejne pare lat miesiaczna danine dla naszego kochanego operatora wiodacego

Dopoki ustawowo nie zostana zrownane szanse dostepu do ostatniej mili i nie wejda konkurencyjni operatorzy DSL nie ma co wierzyc w cuda. Jesli bedzie realna konkurencja to owszem juz widze ten OnetDSL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

un_ix: akurat zmiana abonamentow ISDN jest pewna

W zamian dostaniemy cudowne rabaty TP (tylko na <span style="color:red;">[ciach!]</span> mi one jak na lokalnych skorzystam grosze a z miedzymiastowych i narodowych i tak korzystam z innego operatora na ktorego rabaty tp mozna sobie wsadzic glebokog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w krakówku ponoć mają już internet w "prundzie" coś w radiu słyszałem

może ktoś z Krakowa coś wie ?

Znajoma to podpina - opłata instalacyjna 300zl, pozniej dzierzawa modemu placona miesiecznie jak pamietam w wysokosci kolo 20zl, i rozne typy abonamenty zalezne od ilosci zassysanych danych... :( niestety nie pamietam co i jak dalej z cenami....

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się ma teraz sdi i się zmieni na neo + t promocja akacyjna obowiązuje? 

i czy będzie obowiązywal nowy abonametnt  dla tych co już mieli neostrade ?

NIe ma juz mozliwosci aktywacji uslugi Neostrada+

Aktualny cennik uslugi neostrada jest na www.neostrada.pl -> w przypadku migracji z SDI automagicznie mija cyro sdi (jesli byl) i aktywacja 1,07 PLN (plus pakiet sprzetowy 200 PLN - chyba). Abonament zawsze wynosi 199 PLN

 

Wszystkie ceny zawieraja odpowiednia stawke VAT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzała,

 

Chodzą pogłoski jakoby od wrzesnia - października br abonament za neostradę miał stanieć do 80-100 zł. Prawdaż to ???

A ja mam w nosie neo+ - przeprowadziłem się na popowice (wrocław) - i mam sieć e-wro, za całe 58 zł brutto ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze zby narazie zmniejszali staly abonament......tak jak juz marco powiedzial ....beda robic wszystko zeby zachecic ludzi do przesiadki na neo+ roznymi promocjami, aby spokojnie potem mogli zdzierac z nich co miesiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

watpe zeby to 100zl to prawda ale jezeli tak to i tak by wiecej zarobili na moj gust, bo ja np. by wzial wtedy neostrade lub cos wolniejszego do 110 zloty :D

 

 

A tepsy nie zniese i dlatego jestem zap rzystapeniem do uni moze ten wolny rynek cos wbije tepsie do glowy a jak nie to za kilka-kilkanascie lat tepsa bedzie miala game over :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

telekomuna nie ma wyjścia w perspektywie - musi dokonać obniżek cen abonamentu, po wejściu do unii i nowych operatorów dostęp do internetu MUSI stanieć; to pozytyw wejścia do unii

w tej chwili tepsa kusi promocjami aby jak najwiecej ludzi skorzystało licząc na efekt inercji w przyszłości - chodzi, droższe ale zostaję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobyszcze:

nic nie musi. obudzilismy sie z liberalizacja rynku z reka w nocniku przegapiajac cala ere dot.com'ow kiedy telekomy inwestowaly miliardy w nikomu nie potrzebna infrastrukture ktora potem sprzedawaly za grosze.

Tak naprawde neostada ma dosyc podobna cene jak inne tego typu uslugi w europie. Bo wszedzie mamy model kapitalizmu z ludzka twarza i dopiero pare lat temu swiatli przywodcy zorientowali sie ze jednak panstwo jako wlasciciel nie jest najlepsze ale brakuje im odwagi zeby ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> to wszystko za morde. Amerykanie jakos sie nie pieprzyli rozwalajac dolownie monopol AT&T. Efekt? Jesli 15 lat temu minuta long-distance kosztowala 25 centow to w tej chwili okolo 3 centy a u niektorych operatorow wrecz 0 przy drozszym abonamencie. I nie liczac WorldComu jakos wszystkie jeszcze zyja. [a ten przypadek pokazuje jak mozna glupio wyrzucic pieniadze na internet i jak sie koncza majstrowania z ksiegowoscia]

Swoja droga <span style="color:red;">[ciach!]</span> wie co nasi kretyni obiecali FT sprzedajac matke na temat monopoli. Nie mowiac jak mozna byc tak popieprzonym zeby sprzedawac monopoliste innemu monopoliscie z panstwowym kapitalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobyszcze:

nic nie musi. obudzilismy sie z liberalizacja rynku z reka w nocniku przegapiajac cala ere dot.com'ow kiedy telekomy inwestowaly miliardy w nikomu nie potrzebna infrastrukture ktora potem sprzedawaly za grosze.

Tak naprawde neostada ma dosyc podobna cene jak inne tego typu uslugi w europie.

czy tak ? podobne ceny ? w europie ? nie wiem, słyszałem, że jesteśmy wyjątkowo łupieni... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kobyszcze: bo nasi niedouczeni "dziennikarze" przepisuja cenniki np niemieckich providerow nie czytajac drobnego druku. Owszem T-online DSL Flatrate jest za 29,99 euro tylko trzeba do tego dokupic lacze T-DSL za drugie tyle. I tak dalej i tak dalej.

Co do zarobkow:

niestety komputery kosztuja mniejwiecej tyle samo w chinach w polsce w stanach mimo ze w jednym kraju srednia pensja to 20 dolarow, drugim 200 w trzecim 2000. Tak samo z laczami - swiatlowody, rutery i inne zelastwo kosztuje tyle samo, zagraniczni operatorzy maja tez te same ceny dla klienta z polski, francji i bangladeszu a chcesz czasem zagraniczne stronki przegladac, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...