Skocz do zawartości
Szymon333

Nagły spadek fps w różnych grach po wymianie obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak napisałem w tytule mam pewien problem 

Ostatnio około 5 dni temu po wymianie obudowy zaczęły dziać się problemy, pierwszym problemem  była  wyświetlającą się kontrolką (DRAM) na płycie głównej 

Problem ten został dzisiaj rozwiązany po kupnie nowego ramu 16 GB i kontrolka zgasła system działa o niebo lepiej.

Problem przed kupnem nowej kości ram był taki że po wejściu do CS:GO fps w menu z 800-950 spadały na 80-140

a  raz na 25-40, teraz jak założyłem nowy ram (16GB) fps w menu CS:GO zmieniły się jak miałem wcześniej na 800-950 

lecz po wejściu do gry było normalnie 400-450 a po chwili powoli spadało  400-350-200 do momentu aż zatrzymały się na około 130 i tak przez cały czas zostawały nie 

spadając w dół co mogło spowodować spadki? 

instalowanie nowych sterowników do karty nie pomogło, aktualizacje systemu również 

zmieniłem pastę też na procku lecz żadnych zmian :/

co można jeszcze zrobić ?

Dodaje jeszcze podzespoły;

Karta graficzna Gigabyte Rtx 3060 12 gb

Procesor AMD Ryzen 5 3600

łącznie 24 gb ram 16 gb ram kupione dzisiaj i 8 wcześniejsze

zasilacz be quiet 600w 

chłodzenie wodne silentium pc 240mm

Liczę na pomoc 

Pozdrawiam Szymon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...