Skocz do zawartości
ffluvr

Poszukiwany laptop do 3500 zł, 14" z dobrą baterią

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,
tak jak w temacie szukam laptopa do 3500 zł. Chciałabym żeby był nieduży (14 cali) oraz żeby miał dość dobrą baterię.
Chciałabym żeby wytrzymywał jak najdłużej, nie mniej niż 8h takiego luźnego użytkowania typu jakieś klikanie w Wordzie czy internet, bo wiadomo z czasem i tak ten czas się skraca a nie chciałabym być za rok więźniem łądowarki.
Do tej pory używałam Asusa UX360C z 4 GB ramu datego zastanawiam się czy 8 w nowym będzie wystarczające czy lepiej wybrać 16 biorąc pod uwagę, że czeka mnie dużo pracy w excelu i dziesiątki otwartych kart 😄
Miałam na oku ten póki widziałam go za 3500 :
Laptop LENOVO Yoga Slim 14ARE05 14" IPS R5-4500U 16GB SSD 512GB Windows 10 Home
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/notebook-lenovo-yoga-slim7-14are05-82a2006xpb-r5-4500u-16-512-ssd-14-w10
oraz ten aczkolwiek nie wiem jak długo będzie na promce, z kodem na xkomie wychodzi za 3050:
Acer Swift 3 i5-1135G7/16GB/512/W11 Srebrny Intel Evo 
https://www.x-kom.pl/p/686522-notebook-laptop-141-acer-swift-3-i5-1135g7-16gb-512-w11-srebrny-intel-evo.html

Brałałam pod wagę również Lenovo Ideapad 5 w ostateczności ale ta jakość wykonania jakaś biedna się wydaje.


Jaki waszym zdaniem byłby najlepszy? Może macie jeszcze jakieś fajne perełki lub rady?
Pozdrawiam serdecznie i dziękuję z góry za pomoc ❤️

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to że 16GB RAM i dysk 512 to jakby już standard na spokojną pracę. Oba laptopy mają podobnie wydajnościowe procki - różnice na papierze w PassMark nieznaczne na korzyść Ryzena ale on ma 6core procesor. Osobiście brał bym tańszy w tych konfiguracjach a przy wyborze Lenovo vs Acer brałbym Lenovo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...