Skocz do zawartości
Jacker

Dylemacik z Laptopkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ,

Ogólnie dużo zależy jaka to marka i model  , czy  jest pełna gwarancja i czy sprzęt ma jakieś możliwości rozbudowy itd. Oferta nie wygląda raczej żle  , choć bez szału - Dell Inspirion z bardzo zbliżoną specyfikacją kosztuje ponad 4K:

https://www.ceneo.pl/121768749

Z kolei taki HP jest nieco tańszy :

https://www.komputronik.pl/product/743811/hp-pavilion-15-eh1205nw-5t5z1ea-forest-teal.html

Polecam też po prostu wpisanie modelu w wyszukiwarki ( Ceneo / Skapiec / Allegro etc.... ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć ,

sorki za laga w odpowiedzi . W tym przypadku ja osobiście brałbym HP. Ma HDMI 2.0 ( asus 1.4 ) , oba USB A lecą na 3.2 . Jest grubszy o 1 cm , wiec przynajmniej w teorii układ chłodzenia może być wydajniejszy. Nie miałem bezpośrednio styczności z ASUSami , ale z tego co widziałem po znajomych to raczej bym ich nie polecił - klawa się ścierała po roku , problemy z wbudowanym GTX akurat po gwarancji ( artefakty ) itd.   HP też mistrzem nie jest , np. za Elitebooki żądają kosmicznych cen nieadekwatnych do jakości ale przynajmniej mają spoko serwis ( mowię z punktu widzenia firmy która ma ~70% maszyn od HP ) .  Ale może ten model ASUSa jest lepiej wykonany ( choć pólka cenowa na to nie wskazuje )  , najlepiej zobacz czy jest gdzieś dostępny w EURO RTV czy innych ekspertach i pomacaj / pooglądaj - Ty będziesz jego właścicielem , ja np. mam słabość do starych kanciatych Thinkpadów 😉 

Ceny mogą niedługo iść ostro w górę , więc działaj 🙂

Pozdro

 

 

 

 

Edytowane przez The_VaultBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...