Skocz do zawartości
galwar12

Podzespoły do rx 5600xt gigabyte oc (3 wiatrakowa)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, potrzebuje porady czy warto składać komputer w tych czasach na karcie graficznej z tytułu, udało mi się ja kupić za 1400 zł nową ze sklepu i teraz pytanie co do tej karty dołożyc, gram głównie w cs go i lola, ewentualnie czasem cod warzone i jakieś bardziej wymagające gry ale od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym szedł w 10400/f lub 11400/f i płytę na b560 aby jakieś szybszy ram typu 3600-3733 wrzucić. Sam mam 5600x do tej grafy ale akurat ja trafiłem procka w dobrej cenie 😉  jak chcesz coś z AMD to spójrz na moją sygnaturkę. Chyba trochę overkill do rx5600xt ale przynajmniej procek nie będzie wąskim gardłem, tak samo ta i5 jak i ryśek

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że we wszystko co gram to ustawiam wszystko na max i lock na 60fps FHD i taka Forza 4/5, SnowRunner, Wiesiek, AoE 4, Halo, WoT, Doom itp. No w FS22 potrafi chrupnąć ale to raczej wina dużej ilości niezoptymalizowanych modów. Nie zależy mi na nie wiadomo ilu fps bo w CS-a przestałem dawno grać, a monitor i tak tylko 60Hz no można wymusić 72 ale nie w każdej grze chce to działać.

Z tego co mi RivaTuner wyświetla w rogu ekranu to raczej gpu jest za słabe pod ten procek a ten RX to i tak na przeczekanie. Przelicz sobie która platforma intel/amd będzie tańsza i bierz. Nie ma co rozkminiać za dużo. Tyle że ja bym nie schodził poniżej 6 jajek 12 wątków bo 4/8 już łatwo będzie zapchać.

Przez jakieś 2 mc miałem tego radka razem z 2700k puszczonym na 4,5GHz, ramem 1600Mhz i karta się nudziła.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...