Skocz do zawartości
Astec

Sens zestawu z 11400F i GPU mocniejszym niż 3050

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, przyszedł do mnie zestaw złożony z 11400F, MSI B560 A PRO, 16 GB 3600 MHz, Vero L3 500 W. Niestety lub stety sklep nie stanął na wysokości zadania i termin wysyłki RTX 3050 jest nie znany. W między czasie miałem okazje przyjżeć się rozgrywce na 1070 Ti, który jest odpowiednikiem 3050 i doszedłem do wniosku, że lepiej dołożyć do lepszego GPU niż "męczyć" się na 3050. I tu moje pytanie, czy jest sens pakować np. 3060 Ti do tego zestawu? Czy lepiej oddać wszystko i złożyć bazę na 12 generacji Intela i wtedy myśleć o lepszym GPU? Co o tym myślicie?

Edytowane przez Astec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw na  lga 1700 jest nowszy i może nieco bardziej przyszłościowy,jest też droższy i wydajniejszy.Więc wymiana pociągnie dopłatę. Do tego zestawu karta graficzna RTX 3060Ti będzie odpowiednia,ale jak chcesz zwrócić towar i zakupić nowszy za niewielką dopłatą to djak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, twój cep nie ograniczy rtx 3060Ti. 3050 to karta pomyłka, słabsza w wielu grach od starego rtx2060 a przy tym jest droższa.

Skoro sklep nie dostarczył karty to anuluj zamówienie i szukaj rtx 3060Ti lub co najmniej rx 6600xt.

Edytowane przez B@nita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, B@nita napisał:

Spokojnie, twój cep nie ograniczy rtx 3060Ti. 3050 to karta pomyłka, słabsza w wielu grach od starego rtx2060 a przy tym jest droższa.

Skoro sklep nie dostarczył karty to anuluj zamówienie i szukaj rtx 3060Ti lub co najmniej rx 6500xt.

rx 6600xt chyba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...