Skocz do zawartości
Peja_012

Dziwne dźwięki w głośnikach i słuchawkach w grach - Problem z kartą dźwiękową ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !!!
Podczas gier w głośnikach oraz słuchawkach pojawiają się dziwne dźwięki i nie za bardzo wiem skąd one się biorą. Są to jakieś zakłócenia? Czy jest to możliwe przy tej karcie dźwiękowej? Słuchawki oraz głośniki podpięte są z tyłu komputera do wewn. karty dźwiękowej. Wyjmowałem dźwiękówkę ze slotu i wkładałem ponownie - to samo. Sterowniki najnowsze. Podczas scrollowania strony internetowej czy np otwarcia folderu - to samo, taki dziwny dźwięk się pojawia . Na samym pulpicie jest to TROCHĘ słyszalne, więc da się z tym żyć, ale w grach to jest nie do wytrzymania. Dźwięki zamieszczam w załącznikach. W nagraniu 1 najpierw słychać dźwięk, gdy jestem w grze, potem gdy jest ona zminimalizowana - widać różnicę, że w grach zdecydowanie bardziej ten dźwięk słychać.

SPECYFIKACJA:

PROCESOR: i5-9600KF 3.70GHz (OC – 4.9 Ghz)

KARTA GRAFICZNA: Gigabyte RTX 3070 Ti AORUS MASTER

PŁYTA GŁÓWNA: MSI Mag Z390 Tomahawk

RAM: Adata XPG GAMMIX D10 3000 Mhz 16GB (2x8GB) (XMP – 3333 Mhz)

DYSKI SSD: ADATA SX8200PNP (1TB)

SanDisk SDSSDA120G (120GB)

DYSK HDD: TOSHIBA DT01ACA100 (1TB)

CHŁODZENIE WODNE: Kraken X63

OBUDOWA: SPC Armis AR7X EVO TG ARGB

ZASILACZ :  Corsair RMX 850W

KARTA DŹWIĘKOWA:   Sound BlasterX AE-5

SŁUCHAWKI :    Beyerdynamic MMX 300 2gen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...