Skocz do zawartości
Dragonmend

Poszukuje gry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Poszukuje pewnej gry, mało znanej, lecz widziałem jak niektórzy na YT ją nagrywali, możliwe że Rock ale nie pamiętam. 

Pamiętam tę grę tak:

Jesteśmy astronautą który przyleciał na planetę, chyba z tego co pamiętam to rozbiliśmy się. Musieliśmy znaleźć część naszego statku i potem mieliśmy urządzenie do teleportacji(rzucało się takim dyskiem i nas teleportowało). Pamiętam że wylądowaliśmy blisko morza i mieliśmy na noc schronić się w jaskini, mieliśmy pochodnię że sobą. 

Z czasem fabuła nam pokazywała że na tej planecie istnieli obcy, ale bardzo przypominali nas i chyba okazało się na końcu że tak naprawdę to byli ludzie których obcy ich sprowadzili z naszej planety. 

Podczas całej gry, albo w 90% byliśmy sami, eksplorowalismy podziemia i na samym końcu gry chyba pokazali się obcy ale więcej nie pamiętam. 

Mam w głowie obraz tej gry, pierwszej "misji", ale mało co pamiętam. 

Gra jest można powiedzieć horrorem/poważna, ciężko jest mi to określić. Gra jest 3D, nie jest ona nowa ani stara, jest napewno nowsza od Far Cry 4, jakoś 5/6 lat wstecz. 

Edytowane przez Dragonmend

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...