Skocz do zawartości
Trist

Karta graficzna, słuchawki i myszki PC. Help

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was pare pytań które mnie dręczą mianowicie

1. Posiadam w laptopie karte graficzna zintegrowana hd 5500 chodzi mi o to że kartę w programie "HwInfo" pokazuje ze ma 1gb pamięci a gdy wchodze w ustawienia z poziomu systemu pokazuje "Całkowita dostępna pamieć graficzna 6000mb to oznacza ze standardowo jest 1gb ale z pamieci ram bierze jeszcze i mam 6gb ? czy jak to jest ?

2. Mam słuchawki dokanałowe JBL dostałem je i pytanie moje brzmi czy jest jakaś mozliwość żeby pokazało mi w systemie pełna nazwe model tych słuchawek bo na nich nie ma nic napisane tylko JBL ?

3. Ostatnie Posiadam dwie myszki Tracer Sonya DUO USB i  myPhone MM01 biała działają jak to myszki ale zastanawiam się nad kupnem od znajomego w dobrej cene myszki "Logitech g502 HERO" i takie pytanko czy warto kupować taka myszkę.

U znajomego jak jestem nie czuje jakieś super różnicy w tym klikaniu dlatego pytam czy zostać lepiej przy tych moich modelach obecnie uzywam Tracera druga to zapasowa czy kupic tą wydaje się lepsza.

 

A i wiecie może jak w słuchawkach wyłaczyć takie hmm jakby to nazwac syczenie czy cos takiego i to mam w jednych i w drugich sluchawkach jak wlacze muzyke na chwile i wylacze to pojawia sie taki efekt i za jakies pare minut znika nie wiem jak to wylaczyć. 

Edytowane przez Trist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do karty graficznej to cała jej pamięć jest współdzielona z pamięcią RAM. Jest możliwość ograniczenia tej pamięci w BIOSie laptopa. Przypisanie pamieci RAM do grafiki jest dynamiczne - może sie zmieniać w zależności od tego co w danym momencie robisz na laptopie

Teoretycznie maksymalna pamieć wideo dla HD5500 to 16GB, jedna to jeszcze zależy ile masz pamieci RAM zainstalowane. Im więcej włożysz tym więcej bedzie mogło być przypisane do grafiki.

Co do reszty pytań ot ktoś inny sie musi wypowiedzieć 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2) Ustawienia dźwięku (masz pod PPM na ikonce głośniczka obok zegarka) -> wybierasz urządzenie wyjściowe -> klikasz właściwości urządzenia -> zmieniasz nazwę z "JBL" na "JBL nazwa modelu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...