Skocz do zawartości
fallopian

Jaki zasilacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalnie w komputerze miałem zasilacz 500 watowy ale się zepsuł i dałem 400 watowy dlatego że tylko taki miałem i chciałbym sobie kupić zapasowy zasilacz ale czy lepszy byłby 400 watowy czy 500 watowy i skąd wiadomo ile komputer potrzebuje watów? Czy są firmy z dobrymi i złymi zasilaczami i czy można kupić używany ale dobrzej filmy czy lepiej gorszej firmy ale nowy czy musi być nowy i dobrej firmy? Czy zdarzały się przypadki że wadliwy zasilacz zepsuł płytę główną i inne podzespoły czy do bardzo rzadkie zjawiska? Dla zasilacz ATX FEEL III 400 watt jest zasilaczopodobnym jak to jest przecież prawdziwy zasilacz przecież się na nim normalnie komputer uruchamia ale ile trzeba mieć watów z zapasie żeby być spokojnym i grać w gry? Co by było gdyby do energooszczędnoego komputera biurowego dać zasilacz 1000 tysiąc watowy albo do gamingowego wypasionego komputera za 10 tysięcy dać 200 watowy zasilacz?

Nazwa płyty głównej - Asus M4N68T-M LE V2
Mikroukład płyty głównej - nVIDIA nForce 7025-630a, AMD K10
Typ procesora - QuadCore AMD Athlon II X4 640, 3015 MHz
Pamięć RAM - 4096 MB (DDR3 SDRAM) - 4 GB DDR3
Karta graficzna: AMD Radeon HD 6670 (1 GB)
Dysk twardy: TOSHIBA DT01ACA100 SCSI Disk Device (1 TB, 7200 RPM, SATA-III)
Napęd: ATAPI iHAS124 B
Zasilacz: ATX FEEL III 400 Watt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...