Skocz do zawartości
staravista

Zachowanie numeru telefonu

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem esemesa

[quote]Informujemy, ze w dniu 2022-05-30 numer, ktorego uzywasz zostanie dezaktywowany. Aby zachowac numer doladuj konto i badz w kontakcie z bliskimi. Mozesz sie szybko doladowac na stronie www.doladuj.plus.pl[/quote]

Numer mam w Plusie w taryfie "JA + NA KARTE I" i czy mogą usunąć numer? Teraz jest tak że mogę tylko odbierać połączenia dlatego że mam 0 na koncie ale czy po dacie 2022-05-30 nawet samo odbieranie telefonów stanie się niemożliwe? Interesuje mnie głownie żeby była możliwość odbierania połączeń. Czy gdyby dezaktywowali numer telefonu to czy wtedy posiadanie takiego samego numeru telefonu byłoby niemożliwe i jak by jakiś kuzyn chciał zadzwonić albo znajomy to już by szlag trafił i by trzeba było wszystkim po kolei nowy numer rozdawać i jaki okres ważności miałby nowy numer ale jednak ten numer chciałbym zachować.
Cze bez doładowania tego numery straci się po tej dacie 2022-05-30 możliwość nawet odbierania połączeń i esemesów?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo Ci zależy na obecnym numerze,to rozważ przeniesienie numeru do innego operatora na kartę. Wtedy doładujesz konto i dalej będziesz mógł korzystać z telefonu. Oferty dużych operatorów są mówiąc krótko nie za ciekawe,lepiej skorzystać z tych mniejszych.

Zobacz jeszcze tutaj https://android.com.pl/news/417665-rok-waznosci-konta-plus-promocja-koniec-kiedy/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...