Skocz do zawartości
Stivenn93

Który laptop gamingowy wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to oba modele nie są jakieś świetne. Modele GF od MSI charakteryzują się bardzo słabą jakością wykonania i bardzo słabymi osiągami.

Natomiast Acery są dość ciepłe, ale z tej dwójki Acer i tak będzie lepszy.

Co do lapka polecanego przez kolegę to D3 jest całkiem okej, i5 do grania będzie w 100% wystarczająca. One też mają TGP 75W czyli dość wysokie, nie najwyższe, ale przyzwoite.

Jeśli możesz nagiąć trochę budżet to pomyśl nad RTX3060 bo można dorwać w okolicach 4,3k już RTX3060 i i5 11 generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Szumi9 napisał:

Ja bym wybrał tę pierwszą opcję z Neonet, mam spore doświadczenie ze sprzętem MSI i nigdy żaden mnie nie zawiódł

Znów wciskasz sprzęt ludziom z Neonet? Nie obchodzi Cię, że kosztem sklepiku i twoim, chcesz upchnąć nie do końca opłacalny produkt ludziom, którym zależy na najlepszym laptopie a nie na zysku twoim lub neonet?

Raport na Ciebie poleciał. Szkodzisz ludziom jak i wizerunkowi PurePC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się chciałeś wytłumaczyć, ale i tak wszyscy widzą, że działasz tylko dla korzyści neonet. Gdyby Ci zależało na dobrym doradzeniu użytkownikom forum, to oferował byś lepszy sprzęt z innych źródeł. A jeśli sam powiedziałeś że "doradzam jak umiem" to zostaw to ludziom, którzy znają się na tym znacznie lepiej od Ciebie, nie mają w tym żadnego interesu i robią to z dobrego serca bez korzyści finansowych.

Tak jestem negatywnie nastawiony, bo to co robisz jest perfidne. Jestem za tym by człowiek szukający pomocy dostał jak najlepszy sprzęt za dana kwotę, a nie sprzęt, który jest oferowany tylko w jednym sklepie. Daruj sobie tłumaczenie się bo się pogrążasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...