Jump to content
Stivenn93

Który laptop gamingowy wybrać?

Recommended Posts

Generalnie to oba modele nie są jakieś świetne. Modele GF od MSI charakteryzują się bardzo słabą jakością wykonania i bardzo słabymi osiągami.

Natomiast Acery są dość ciepłe, ale z tej dwójki Acer i tak będzie lepszy.

Co do lapka polecanego przez kolegę to D3 jest całkiem okej, i5 do grania będzie w 100% wystarczająca. One też mają TGP 75W czyli dość wysokie, nie najwyższe, ale przyzwoite.

Jeśli możesz nagiąć trochę budżet to pomyśl nad RTX3060 bo można dorwać w okolicach 4,3k już RTX3060 i i5 11 generacji.

16 godzin temu, Szumi9 napisał:

Ja bym wybrał tę pierwszą opcję z Neonet, mam spore doświadczenie ze sprzętem MSI i nigdy żaden mnie nie zawiódł

Znów wciskasz sprzęt ludziom z Neonet? Nie obchodzi Cię, że kosztem sklepiku i twoim, chcesz upchnąć nie do końca opłacalny produkt ludziom, którym zależy na najlepszym laptopie a nie na zysku twoim lub neonet?

Raport na Ciebie poleciał. Szkodzisz ludziom jak i wizerunkowi PurePC

Pięknie się chciałeś wytłumaczyć, ale i tak wszyscy widzą, że działasz tylko dla korzyści neonet. Gdyby Ci zależało na dobrym doradzeniu użytkownikom forum, to oferował byś lepszy sprzęt z innych źródeł. A jeśli sam powiedziałeś że "doradzam jak umiem" to zostaw to ludziom, którzy znają się na tym znacznie lepiej od Ciebie, nie mają w tym żadnego interesu i robią to z dobrego serca bez korzyści finansowych.

Tak jestem negatywnie nastawiony, bo to co robisz jest perfidne. Jestem za tym by człowiek szukający pomocy dostał jak najlepszy sprzęt za dana kwotę, a nie sprzęt, który jest oferowany tylko w jednym sklepie. Daruj sobie tłumaczenie się bo się pogrążasz.