Skocz do zawartości
KvM

Instalowanie Nokii 6310 via bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

1. Instrukcja od karty

2. Instrukcja od telefonu

3. Strony producentow :)

 

Pozatym podaj jakies szczegoly o tej karcie to cos moze wyjdzie z tego. Rozumiem ze masz ta do notebooka albo stacyjke do pcmcia w desktopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiegnelem porad :) Chociaz i bez nich to samo mozna powiedziec: instalujesz karte i driver do niej, instalujesz 3com bluetooth manager. Dostajesz wirtualny port ktorego uzywasz w sofcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam karte 3com (bluetooth). Jak to poBaczyc aby dziaBaBo? Ewentualnie gdzie szukac rady?

Z ciekawosci gdzie i za ile kupiles ;)

Bo potrzebuje kilku sztuk a w Szczecinie w hurtowni patrza na mnie jak na balzna o czym ja do nich mowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile? Bo w sz-nie nie bylo  a moze bym sie przejechal do miasta ;)

Bede tam jutro to sprawdze. Jade po ciuszki :) Ale chyba 699zl czy cos takiego. Sprawdzic ceny jeszcze czegos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile? Bo w sz-nie nie bylo  a moze bym sie przejechal do miasta ;)

Bede tam jutro to sprawdze. Jade po ciuszki :) Ale chyba 699zl czy cos takiego. Sprawdzic ceny jeszcze czegos?

699 za karte Bluetooth? O <span style="color:red;">[ciach!]</span>a a mialo byc tak tanio i pieknie. Nie dzieki wlasnie mi przeszla ochota ;) 200 zlotych to bym zrozumial ale 700 to juz wole zostac przy IrDa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

699 za karte Bluetooth? O kurcze a mialo byc tak tanio i pieknie. Nie dzieki wlasnie mi przeszla ochota ;) 200 zlotych to bym zrozumial ale 700 to juz wole zostac przy IrDa ;)

Przystawki do telefonu mialy kosztowac 20$ :) dzis dostaniesz dokladne ceny ale na 200zl ja bym nie liczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

699 za karte Bluetooth? O kurcze a mialo byc tak tanio i pieknie. Nie dzieki wlasnie mi przeszla ochota ;) 200 zlotych to bym zrozumial ale 700 to juz wole zostac przy IrDa ;)

Bylem dzis w MM i karta firmy PRETEC kosztuje...899zl ! :) myszka na bluetooth 399zl Fajny monitorek widzialem Nokia 21" za niecale 1000zl lekko przykurzony ale nie napisane ze uzywany pewnie gdzies stal w magazynie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

699 za karte Bluetooth? O kurcze a mialo byc tak tanio i pieknie. Nie dzieki wlasnie mi przeszla ochota ;) 200 zlotych to bym zrozumial ale 700 to juz wole zostac przy IrDa ;)

Przystawki do telefonu mialy kosztowac 20$ :) dzis dostaniesz dokladne ceny ale na 200zl ja bym nie liczyl.

W Białymstoku w salonie Ery nie maja nawet słuchawek na BlueTooth do 6310 a jak zapytalem czy moze beda i po ile to gosciu powiedział moze :lol: i po po okolo 1000pln :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasiegnelem porad :) Chociaz i bez nich to samo mozna powiedziec: instalujesz karte i driver do niej, instalujesz 3com bluetooth manager. Dostajesz wirtualny port ktorego uzywasz w sofcie.

Ba tyle to i ja wiem. Niestety nie działa. Po wykrywaniu przez soft nokii portu, po zaznaczeniu ręcznie coma (tego virtualnego) program instalacyjny się wiesza. Dalej też nie wiem jakie parametry się ustawia dla Plusa (GPRS). Karta jest USB, kupowałem w jakieś firmie z warszawy wysyłkowo. Wyszło brutto 690zł, ale dowiedziałem się, że w Logosie mogą ściągnąć tą kartę za 490 netto. Generalnie ma je w ofercie Veracomp, ale nie wiedzę kiedy będą one dostępne. Do tej nokii wydaje mi się, że najlepszy byłby jednak oryginalny moduł nokii DTL-4 (bodajże) Ceny spadną jak technologia stanie się popularna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba tyle to i ja wiem. Niestety nie działa. Po wykrywaniu przez soft nokii portu, po zaznaczeniu ręcznie coma (tego virtualnego) program instalacyjny się wiesza. Dalej też nie wiem jakie parametry się ustawia dla Plusa (GPRS).

Niech zgadne XP? :) O ustawieniach pisalem w innym watku ale jeszcze nie sprawdzalem czy odpowiedziales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny monitorek widzialem Nokia 21" za niecale 1000zl lekko przykurzony ale nie napisane ze uzywany pewnie gdzies stal w magazynie :)

Musial dlugo stac nokia juz nie robi minetorkow ! :( niestety .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ba tyle to i ja wiem. Niestety nie działa. Po wykrywaniu przez soft nokii portu, po zaznaczeniu ręcznie coma (tego virtualnego) program instalacyjny się wiesza. Dalej też nie wiem jakie parametry się ustawia dla Plusa (GPRS).

Niech zgadne XP? :) O ustawieniach pisalem w innym watku ale jeszcze nie sprawdzalem czy odpowiedziales.

w2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w2k

To nie wiem a sprawdzales na innym komputerze?

Jeszcze nie, bo ten inny (na którym to miało docelaowo chodzić) padł i to w bardzo dziwny sposób . Przys starcie w2k pojawia się niebieski ekran i napis inaccesible boot device. Co ciekawe co jakiś czas startuje bez problemu (po moich kombinacjach), a potem apiać to samo, dysk sprawdzony bez błędów. Różne rzeczy kombinowałem na razie bez efektu. Nie wiem co za barachło płyta Asusa A7A266 pamięc SDRAM. Statystycznie częściej mam problemy z ASUSem niż z ECSem, ciekawostka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...