Skocz do zawartości
Thomas1999PL

Modernizacja obecnego AiO, czy jest dozwolona?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

Mam bardzo prozaiczne pytanie kupiłem trójpak be quiet! Light Wings 120 PWM high-speed ARGB T Pack 3x120mm i dwa wentylatory z paczki chciałbym przykręcić do chłodnicy od AiO Fractal Design Celsius S24 240mm zamieniając te fabryczne. Tylko mam niezłą zagwozdkę co do możliwości ich wymiany, wspomniane AiO ma 2 złącza od wentylatorów umieszczone na samej chłodnicy obok węży a te fabryczne wentylatory mają 0,2A podczas gdy nowe mają 0,45A więc ponad dwukrotnie więcej, prędkości obrotowe też się trochę różnią bo te fabryczne od 500 do 2000 a te mają nawet 2500 RPM, no nie wspominając że mają więcej łopatek 9 vs 7 .

 

 

Czy to właściwie ma jakieś znaczenie czy tylko szukam dziury w całym  i mogę śmiało zmieniać  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dozwolona? A ktoś zabrania? :):) Taki żart..

A czy możesz zrobić takie ustawienie: wiatraki wpinasz na płytę główną i w bios ustawiasz sterowanie ich prędkością zależne od czujnika temperatury procesora?  Jeśli bios ma takie opcje rzecz jasna.

Trochę to na około bo masz gniazda na AiO i pytanie czy sterowanie nie zwariuje

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...