Skocz do zawartości
oliver1989

Internet wolno działa Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

hej

Witam serdecznie. Mam problem z laptopem

laptop Lenovo  

( około roku zaczął strasznie wolno chodzić. Internet    operator Orange

"  działa bardzo wolno i wszystko ładuje się bardzo długo nawet fb  youtube  , cda. pl   Google.pl konto , co co trzeba zrobić żeby działał normalne??


Zrobiłem hard reset routera i to nic nie pomogło 😕

Zadzwoniłem w piątek do Orange i wykryli jakąś awarię, mówili że czas realizacji zgłoszenia to 36h, Wczoraj rano przyszedł od nich sms, że już zakończyli zgłoszenie ale internet dalej tak słabo chodzi, nie wiem może to wina routera?   (router nowe Router livebox 20  ), a może to wina wirusa, już sam nie wiem 😕 "

 Jeśli tak to poradźcie  


Zainstalowałem najnowsze sterowniki do karty sieciowe... Pod wszystko. Efekty dalej są do bani. Nie wiem co mam z tym zrobić, przeszukałem kilka godzin w internecie i nikt nie miał takiego problemu (jak coś ominąłem z tematów to sorka). Jestem w tym zielony, więc fajnie by było prosić o pomoc. )
To jest dokładnie ten laptop:

laptop   Lenovo Ideapad 330-15 Ryzen 3/4GB/1TB/Win10 pro 64 bit


23072022.thumb.jpg.000419d64a5be94eb392b3e8ed2c0445.jpg

 

Edytowane przez oliver1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...