Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam monitora do swojego zestawu: i5-7400, Evga GTX1060 6GB acx 3.0 (double fun), 12GB Ram.

Koniecznie chciałbym by to był monitor 27", ktoś podpowiedział że jak tak to by był już IPS i 2560 x 1440, ktoś że odświeżanie 144/165hz. Trzecia osoba powiedziała że mój sprzęt nie pociągnie tego monitora i by kupić coś tańszego.

Ogólnie sprzęt do oglądania filmów, przeglądania neta, grania w gry (CS:Go, Fifa, czasem jakieś wyścigi, GTA czy BF)

Chciałem wyrwać coś do 800 w używce ewentualnie do 1500-1600 w nowym sprzęcie(najlepiej coś w jakiejś promce).

Znalazłem wstępnie Asus ROG PG279Q lub PG278Q za 800zł (oba 5 letnie ale w idealnym stanie)

Podpowiecie czego mam szukać w ogóle? W jakie parametry celować?

 

Dziękuję z góry za pomoc.🙃

Edytowane przez Cyganeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój monitor kupiłem 1440p 144Hz IPS i to była najlepsza wymiana sprzętu w ostatnich latach (wymiana z 1080p 60Hz).

Na początku też miałem GTX1060 i w starszy gierkach dawał spokojnie radę, a w nowszych trzeba po prostu zjechać z detalami w dół.

Konkretnego modelu ci nie polecę, ale bierz 1440p, kiedyś i tak zmienisz grafikę, a monitory są dość długowieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...