Jump to content
jamie

Kawa i herbata w firmie

Recommended Posts

Jak jeszcze pracowa艂am w biurze, to zawsze wszystko by艂o. Szefa nie by艂o, zgasza艂o si臋 raz w miesi膮cu zapotrzebowanie do osoby, kt贸ra si臋 tym zajmowa艂a i kupowali. Zg艂aszalismy takie rzeczy jak kawa, herbata, ale te偶 d艂ugopisy, notesy, r臋czniki papierowe, jakie艣 inne art. higieniczne. By艂a, woda, kawa, herbata, mleko, cukier itd. Plus wiadomo czajnik, kubki, mikrofal贸wka, lod贸wka w pomieszczeniu socjalnym.

Ekspres i kaw臋 mieli艣my od Tchibo dla firm. No i ekspres ca艂kiem niez艂y, podobnie kawa (obecnie kupuj臋 kawe od tej firmy do domu)>

Edited by kaudos

Ma艂a firma <10 os贸b. Mamy kaw臋 i herbat臋 takiej jako艣ci, 偶e przynosz臋 swoj膮. W firmowej kuchni stoi moja prywatna lod贸wka - nigdy nie mieli艣my firmowej, a mi by艂a ju偶 niepotrzebna. Szef j膮 ci膮gle od艂膮cza od gniazdka, bo tylko pr膮d zu偶ywa. Kiedy艣 przynosi艂em sw贸j cukier i mleko do kawy ale wszyscy si臋 cz臋stowali na pot臋g臋 i mleko starcza艂o na kilka dni, a kilo cukru na 2 tygodnie i da艂em sobie spok贸j.

Ach polskie realia 馃槃

Zmieni艂em ostatnio prac臋 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Mamy nie藕le urz膮dzon膮 kuchnio-jadalni臋, jest ogromna lod贸wka, mikrofal贸wka, dwa ekspresy ci艣nieniowe, szuflada z r贸偶nymi herbatami, zmywarka, szafki z naczyniami i sztu膰cami. Poprzednia praca przy tym to by艂 g艂臋boki PRL...