Skocz do zawartości
Why.is.everything.so.heavy

GTA 5 - pytanie odnośnie instalowania...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od ponad roku posiadam pudełkową wersję GTA 5, zainstalowaną mam na moim blaszaku. Jednak chciałbym, zainstalować ją również na laptopie (laptop nie posiada CD-Romu).

Dlatego wypaliłem sobie na pendriva obrazy tych (7 płyt) i myślę przez "Deamon tools" zainstalować tą grę na laptopie.

Ale jak pamiętam, gdy instalowałem ją na blaszaku, to po zainstalowaniu tej gry z płyt CD na dysk, on (chyba Steam?) i tak pobierał (ze 40gb!? gry prze internet), wiec tak sobie myślę czy oby na pewno muszę się bawić w te obrazy 7 płyt, czy mogę pobrać grę bezpośrednio z internetu? - w końcu oryginalny kod (serial) do gry mam w pudelku z płytami.

orientuje się ktoś w tym temacie??

z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc...spróbuj i się przekonasz.

Pudełkowa wersja na pewno nigdy nie wymagała od Ciebie pobierania niczego przez Steam bo te rzeczy nie są z natury w żaden sposób połączone. Wymaga za to Rockstar Social Club i utworzenia konta jeśli go nie posiadasz. Skoro masz grę na blaszaku, to masz też RSC. Zainstaluj RSC na laptopie, zaloguj się i sprawdź czy możesz pobrać i zainstalować GTAV ze swojej biblioteki konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...