Skocz do zawartości
Dragi

MSI RTX 3060TI VEN 3X 8G LHR + SONY KD-55XH9096

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie i od razu rade dla uzytkownikow tv sony. 

Posiadam KD-55XH9096 i dotyczas dzialal z GTX 1650, ale jako ze granie w 4k nie wchodzilo w rachube, a 1080p tez tak sobie dzialalo, postanowilem kupic 3060Ti, taki jak w tytule wiadomosci.

Zakup w duzej sieciowce, wymiana lub zwrot raczej dlugi, wiec dzisiaj prawie osiwialem. Karte wkladam MSI B450 Gaming Plus Max z Ryzenem 5 3600 na pokladzie i zonk.

O ile obraz na starym Ilyama w 1080p ok, to TV daje jakies dziwne kolorowe pasy. Przelaczam kable, wyjscia karty, nic. Sam TV, to samo, z komputerem dziala ok. Juz zaczalem dzwonic aby sie dowiedziec jak tu wynienic karte na nowa ale postanowilem jeszcze sprawdzic i powlaczyc.

Jak macie TV sony 9096 to RTX beda dzialac tylko przy ustawieniach HDMI w TV na VRR. Nie dziala hdmi standardowy, hdmi ulepszony tylko ulepszony VRR (to dodali chyba z ostanim updatem). 

Pytanie, czy to normalne czy jednak cos nie tak z moja karta. Po przestawieniu na VRR dziala ok, fraps pokazuje 60fps w grze wiec chyba jest ok ale nie jestem pewien. Dodam ze stary GTX 1650 dzialal bez problemu na hdmi standardowym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...