Skocz do zawartości
Wojtek33

Myszka do gier do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Szukam przewodowej myszki do gier do 300zł. Gram we wszystkie typy gier, głównie w CS:GO. Mój chwyt myszki to Claw grip/Fingertip grip. Mam dosyć dużą dłoń (od nadgarstka do końca palca środkowego 20cm). Preferuję chwyt myszki 1+3+1.

Co myślicie o Razer deathadder v2, Steelseries Rival 5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrane przez ciebie myszki nie nadają się do trzymania chwytem claw grip są za długie.

Jak trzymasz chwytem Claw grip/Fingertip grip to lepiej w dłoni będzie ci leżała np. Zowie ZA13-B. 

A najlepszym rozwiązaniem jest wybrać się do marketu euro rtv/media markt (myszki są w nich wystawione) i samemu przetestować jak ręka leży na myszce i będziesz wtedy wiedział która jest dla ciebie najwygodniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mi w razerze po 2 latach zaczął wystepowac dwuklik. Wróciłem do logitecha a mianowicie następcy świetnej g400

czyli mx 518 która polecam

https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/myszy-komputerowe/myszki-uniwersalne/mysz-przewodowa-logitech-mx518-gaming-usb-czarna

dodam że g400 uzywałem chyba z 7 lat, poznej naderwałem kabel i wyladowała ostatecznie w 2019 w szafie, ale do końca działała perfekcyjnie. Pozniej slużył mi razer ale tylko przez 2 lata

dodam jeszcze że jak masz duża dłon to bedzie idealna

Edytowane przez DaffyDuck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...