Skocz do zawartości
morfeusz1805

Mysz ergonomiczna wertykalna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam w/w myszy do pracy biurowej i przeglądania internetu. Mojej kobiecie drętwieje dłoń od trzymania klasycznej myszki, kiedy pracuje po wiele godzin dziennie przy kompie. Podstawą jest ergonomia i trwałość podzespołów. Najlepiej przewodowa z miękkim kablem, żeby było taniej. Kilka miesięcy temu sam szukałem sobie myszki i kupiłem  DM6 Holey, która ma podobno trwały podzespoły. Jeżeli chodzi o trwałość jak na razie jestem bardzo zadowolony, choć wolę myszki krótsze i wyższe. Ale biedy nie ma, nie narzekam jeżeli chodzi o ergonomię. 

Czy o tak podobnie trwałych podzespołach jak DM6 Holey znajdzie się mysz o profilu wertykalnym? Co do ceny nie wiem, oczywiście jak najtaniej. DM6 Holey kupiłem za około 150 zł. Żeby do tej kwoty udałoby się kupić, byłoby super. Wyższa kwota, to kwestia zastanowienia, czy 20 zł drożej, czy 200 zł. 

Z góry dziękuje za ewentualną pomoc. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma to być stricte mysz wertykalna, która jako jedyna zapewnia ulgę u osób z problemami w obrębie przedramienia i łokcia to musi to być coś w tym stylu

Ja wiem, że ta mysz wygląda tanio, ale z własnego doświadczenia i relacji znajomych wiem, że tylko taka konstrukcja się sprawdza i w jakiś sposób rozwiązuje problem.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...