Skocz do zawartości
Kivaxi

Windows 10 - świeży system aktualizacje itp ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam do was takie 3 szybkie pytania bo nie wiem czy to wina systemu czy tak po prostu musi być.

Zainstalowałem świeżutki system Windows 10 Pro gen 2.

 

1.       Czy musze instalować wszystkie te aktualizacje na starcie które mi wyszuka i automatycznie pobiera i instaluje ?

Nie mówię tu o sterownikach do sprzętu mysz itp.

Jakieś do Windows Defendera łatki, net framework itp czy to konieczne czy do prawidłowego działania systemu musze to wszystko zainstalować?

 

2.       Podczas uruchamiania systemu wszystko się ładnie ładuje i szybko dysk SSD robi robotę tylko zaniepokoiło mnie to że gdy ładuje się system to dosłownie w którymś momencie pojawia się na 1s okno takie czarne jak „CMD” bym wpisał w „uruchom” konsola czy jak to się zwie i za kolejna 1s znika nie wiem czy tak musi być nigdy tak nie miałem na dysku nic praktycznie nie ma świeży system i tylko te aktualizacje zainstalowałem pobrało sterowniki do obrazu,procesora, itp.

I nagle się takie coś zaczęło pojawiać nie wiem co to jest virus jakiś wszedł z aktualizacja nie

mam pojęcia mam nadzieje że mi pomożecie.

 

3.       Czy taki świeży system z aktualizacjami powinien mi zajmować 45GB na dysku czy to aby nie za dużo na taki świeży system ?

4.  Posiadam w laptopie karte zintegrowana Intel HD Graphics 5500 i procesor i5 5200 16gb RAM tak zapytam widziałem na YT jak ludzie na tej karcie odpalaja GTA V i normalnie grają rożne gry wymagające dedykowanej karty nie takiej idą na tym. Jak to jest z ta współdzielona pamięcią jak mam pamięc video 5GB to coś ala jakbym miał kartę graficzną 5GB czy jak to jest mógłby mi ktoś to w skrócie wytłumaczyć bo tak to napisane mam w ustawieniach ze ta karta ma 1GB.  Ale bierze z ramu też i to jak mam 5GB to jak to liczyć ?

 

         

 

             

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...