Skocz do zawartości
Slayer

SIŁOWNIA

Pakujecie?  

72 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pakujecie?

    • tak
      71
    • nie
      82


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie Tomasir

Choć tu się zgadzamy :wink:

 

Kiedyś koło roku chodziłem regularnie (3 x tygodniowo), może bez jakiś wielkich sukcesów, ale w porównaniu do początków mogłem np. wyciskać ok. 80-100 % wiecej więc byłem zadowolony, nieco na wadze przybyłem...

 

Tylko wytłumacz tu komuś by naprawdę być "dobrym" to trzeba dobrych kilka lat trenować - ON CHCE OD RAZU !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tak jest. zobacz na forum jak wszyscy procki żyłują :P :twisted: :wink:

 

 

A niestety można sobie zniszczyć zdrowie nawet bez koksu. Na samych odżywkach. Jeżeli ktoś jest b. chudy. I w ciągu powiedzmy 2 lat przytyje 25-30 kg to jego serce może o sobie przypomnieć. Szczególnie jak ta masa to nieobrobiony tłuszczyk z gainerów :(

 

Wszystko z głową. A będzie ok :twisted:

 

Nie sama siłownia, ale też rower, bieganie, basen, aeroby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee metanabol najlepszym sterydem?? LOOOOOOOOOOOOOL

 

czlowieku jest to najbardziej toksyczny steryd i zarazm najmniej daje. Wlewa ci tylko wode do miesni i wygladasz jak napompowany przez powietrze. Jak juz inwestowac w sterydy to w cos porzadnego. Najlepiej deke+oxandrolone tylko taki cykl by cie kosztowal z 700-800zl. Ale masz pewnosc ze bierzesz cos porzadnego a nie badziewie ala oma czy meta. Sam narazie nie koksuje ale jesli cos to tylko oxandrolone ktory nie zmniejsza jaj(jak pozostale sterydy oparte na testosteronie) nie powieksza organow i ogolnie moga brac go kobiety w ciazy czy dzieci. Zreszta i tak uwazam ze to co mozna osiagnac przez sterydy da sie tez osiagnac przez odpowiednie branie suplementow i odzywek. Oczywiscie jest to droga kosztowniejsza i dluzsza ale za to masz pewnosc ze kontrolujesz wszystko i ze nie po[gluteus maximus]dniesz na zdrowiu.

o czym ty mówisz koles.nie masz zielonego pojecia o sterydach ich działaniu i skutkach ubocznych.to co napisałes swiadczy tylko o tym ze jestes lamusem.metka mało daje??????w połaczeniu z testosteronem bije wszystko na głowe!gdzie ty deke oryginalna dostaniesz co??w polsce same podrobione.trenuje z medalistami MP i nikt nie ma dostepu do deki oryg.co do mniejszych jaj to zasada jest prosta bierzesz koks twój poziom wolnego testosteronu wzrasta wiec jadra przestaja produkowac własny testosteron.po kazdym koksie tak jest!sa sposoby by odpowiednio je brac i ten efekt zostaje zminimalizowany.pozadne koksy to juz wogóle zart...koksy to 99% czarny rynek...myslisz ze firmy farmaceutyczne nie wiedza ze 90% androgenów wychodzacych z ich firmy trafia do koksiarzy... omijaja testy na czystosc.czy ruskie czeskie polskie czy francuskie różnica jest niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho najlepsze dla zdrowia to jakas sztuka walki - rozwija wszystie miesnie - oczywiscie tez nie nalezy przeginac z tym bo ludzi organizm nie jest do takich super wysilkow przystosowany

ja nie pakuje, bo mam dobra budowe genetycznie juz akodowana. Nie wiem jakim cudem ale siedze caly czas przy kompie i niekotrzy lduzie mi sie pytaja co cwicze :] ALe nie ot ym mailem pisac. Genghiskhan ma racje, sztuka walki albo plywanie tez dobrze wplywa na sylwetke. jedno co sie liczy to systematycznosc i dobra motywacja (ktorej mi brak). Tak wiec bede sie dalej obijal :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sama siłownia, ale też rower, bieganie, basen, aeroby :)

Dokładnie. Codzienie dojezdżam i wracam rowerem z siłowni. Biegam lub chodze na bieżni, aeroby też tam są, basen będzie we wrześniu. Do tego odpowienia dieta + ew. odżywki i będzie Master of Disaster :twisted: :wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho najlepsze dla zdrowia to jakas sztuka walki - rozwija wszystie miesnie - oczywiscie tez nie nalezy przeginac z tym bo ludzi organizm nie jest do takich super wysilkow przystosowany

ja nie pakuje, bo mam dobra budowe genetycznie juz akodowana. Nie wiem jakim cudem ale siedze caly czas przy kompie i niekotrzy lduzie mi sie pytaja co cwicze :] ALe nie ot ym mailem pisac. Genghiskhan ma racje, sztuka walki albo plywanie tez dobrze wplywa na sylwetke. jedno co sie liczy to systematycznosc i dobra motywacja (ktorej mi brak). Tak wiec bede sie dalej obijal :P

hmmm no ja tez duzo siedze przy kompie i od czasu do czasu jezdzilem na rowerze - teraz nie jezdze bo mi ukradli a pozatym mialem niezle skrecona noge

jakos to ze siedze przy kompie nie odbilo sie jakos negatywnie na mnie wygladam dobrze jestem zadowolony.....

widac mam szczescie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho najlepsze dla zdrowia to jakas sztuka walki - rozwija wszystie miesnie - oczywiscie tez nie nalezy przeginac z tym bo ludzi organizm nie jest do takich super wysilkow przystosowany

ja nie pakuje, bo mam dobra budowe genetycznie juz akodowana. Nie wiem jakim cudem ale siedze caly czas przy kompie i niekotrzy lduzie mi sie pytaja co cwicze :] ALe nie ot ym mailem pisac. Genghiskhan ma racje, sztuka walki albo plywanie tez dobrze wplywa na sylwetke. jedno co sie liczy to systematycznosc i dobra motywacja (ktorej mi brak). Tak wiec bede sie dalej obijal :P

hmmm no ja tez duzo siedze przy kompie i od czasu do czasu jezdzilem na rowerze - teraz nie jezdze bo mi ukradli a pozatym mialem niezle skrecona noge

jakos to ze siedze przy kompie nie odbilo sie jakos negatywnie na mnie wygladam dobrze jestem zadowolony.....

widac mam szczescie :lol:

to tak jak dostac od mamy i taty procka na urodziny co sie kreci z 1700 na 3400 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam pakuje wszechstronnie nie biore zadnych sterydow i pseudo odzywek :) a pakuje po to by miec miesnie widoczne bo nie ma co ukrywac czlowiek czuje sie wtedy lepiej. Ale oczywiscie cwiczen komputerowych tez troche jest :)

 

P.S. Co do Dropsika to nie dosc ze dres to............a zaraz to przeciez dlatego takim debilem jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to nie polecam brac odzywek raz na jakis czas tylko jak juz to ciagle,bo to sporo kasy kosztuja a jak sie przestaje brac to masa i sila spowratem spadnie a kasa w dupe. najlepiej jakies naturalne typu

serwatka lub kazeina a tak wogole to pakowanie jest dobre dla zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fragment mojego postu:

Znając życie ta zaraz ktoś mnie zbeszta , ale to tylko moje skromne zdanie, fakty jakich doświadczyłem, i nikt z tym nie musi sie liczyc  

Następny post:

Dropsik z głową tak ? hmm 200 tabletek mety na cykl ? Zajebisty jesteś. Z głową... LOL

 

Sterydy na spróbowanie, jak cukierki ?... Następny LOL  

 

To forum jest super :D:D:D

200 Tabletek na cykl? A kto mowi ze na cykl?

Po drugie, na sprobowanie co i jak to niech to juz bedzie moja sprawa,

Po trzecie to forum rzeczywiscie jest super - napisz cos i zaraz krytyka murowana :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do mojego zdrowia - to na glowe rzeczywiscie za pozno sie leczyc, ale jak juz powiedzieliscie - dresy sa glupie. Niech wam bedzie.

Co do sterydów - każdy z sobą robi co chce, ja jeszcze na poważnie nie brałem (tylko 50 metki i nic wiecej - wiem, wiem, juz za to mozna mnie ochrzanic :lol:). Ale zaloze sie, ze nie tylko mi takie rzeczy chodza po glowie - napewno na forum jest ktos kto cos juz bierze/bral itp, napewno macie takich znajomych co juz brali albo biora i mowicie o nich ze sa spoko i nie patrzycie na to co brali.

 

A tak BTW, to podam przyklad z zycia wziety - mega lol. Chlopak, grzeczne dziecko mamusi ("Ja w zyciu nie bede palił, pił ani brał sterydów!") - on mnie zaczął rozpijać w Gimnazjum, zapalił na koniec gimnazjum (tez baka), i ostatnio pytal mnie o jakiś porządnie mocny kox. Dlaczego pytał o kox? "Wiesz, 9 miesiecy jade na pokarmie wysokobialkowym (sery, ryba, biale mieso, kurczak, twarogi, jogurciki, duzo jarzyn itp. i dosyc uroslem, ale od 2 miesiecy stoje w miejscu i uznalem ze przyda sie cos dorzucic" - jego slowa. Heh wyśmiałem go, doradziłem mu co może sobie wziąć, a on i tak kupil jakies ukrainskie gowno :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do mojego zdrowia - to na glowe rzeczywiscie za pozno sie leczyc, ale jak juz powiedzieliscie - dresy sa glupie. Niech wam bedzie.

Co do sterydów - każdy z sobą robi co chce, ja jeszcze na poważnie nie brałem (tylko 50 metki i nic wiecej - wiem, wiem, juz za to mozna mnie ochrzanic :lol:). Ale zaloze sie, ze nie tylko mi takie rzeczy chodza po glowie - napewno na forum jest ktos kto cos juz bierze/bral itp, napewno macie takich znajomych co juz brali albo biora i mowicie o nich ze sa spoko i nie patrzycie na to co brali.

 

A tak BTW, to podam przyklad z zycia wziety - mega lol. Chlopak, grzeczne dziecko mamusi ("Ja w zyciu nie bede palił, pił ani brał sterydów!") - on mnie zaczął rozpijać w Gimnazjum, zapalił na koniec gimnazjum (tez baka), i ostatnio pytal mnie o jakiś porządnie mocny kox. Dlaczego pytał o kox? "Wiesz, 9 miesiecy jade na pokarmie wysokobialkowym (sery, ryba, biale mieso, kurczak, twarogi, jogurciki, duzo jarzyn itp. i dosyc uroslem, ale od 2 miesiecy stoje w miejscu i uznalem ze przyda sie cos dorzucic" - jego slowa. Heh wyśmiałem go, doradziłem mu co może sobie wziąć, a on i tak kupil jakies ukrainskie gowno :lol:

wytłumacz mi po co brałes 50 metki???zeby ci wiecej włosow urosło czy co?z ciekawości pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do mojego zdrowia - to na glowe rzeczywiscie za pozno sie leczyc, ale jak juz powiedzieliscie - dresy sa glupie. Niech wam bedzie.

Co do sterydów - każdy z sobą robi co chce, ja jeszcze na poważnie nie brałem (tylko 50 metki i nic wiecej - wiem, wiem, juz za to mozna mnie ochrzanic :lol:). Ale zaloze sie, ze nie tylko mi takie rzeczy chodza po glowie - napewno na forum jest ktos kto cos juz bierze/bral itp, napewno macie takich znajomych co juz brali albo biora i mowicie o nich ze sa spoko i nie patrzycie na to co brali.

 

A tak BTW, to podam przyklad z zycia wziety - mega lol. Chlopak, grzeczne dziecko mamusi ("Ja w zyciu nie bede palił, pił ani brał sterydów!") - on mnie zaczął rozpijać w Gimnazjum, zapalił na koniec gimnazjum (tez baka), i ostatnio pytal mnie o jakiś porządnie mocny kox. Dlaczego pytał o kox? "Wiesz, 9 miesiecy jade na pokarmie wysokobialkowym (sery, ryba, biale mieso, kurczak, twarogi, jogurciki, duzo jarzyn itp. i dosyc uroslem, ale od 2 miesiecy stoje w miejscu i uznalem ze przyda sie cos dorzucic" - jego slowa. Heh wyśmiałem go, doradziłem mu co może sobie wziąć, a on i tak kupil jakies ukrainskie gowno :lol:

wytłumacz mi po co brałes 50 metki???zeby ci wiecej włosow urosło czy co?z ciekawości pytam

Sztangiel też się zastanawiam :D

 

 

Chłopak niech zacznie porządnie jeść, bo na zdjęciu wygląda na chudzinke... :roll:

 

Ale najlepsze jest to, że pewnie nic nie ćwiczył :lol: :lol: :lol: Ale to chyba nie jest śmieszne... :roll: :? 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos zyje bez pakowania, chodziaz nie jest to tak ze siedze caly czas przed kompem (chodziaz przez 90% roq tak jest), najczesciej nadrabiam na wakacjach, wiadomo chyba dlaczego:]

powiem ci ze ja odpusciłem sobie na jakis czas i trudno znow zaczac...jak sie dopadłem do kompa to koniec :lol: dobrze sie człowiek czuje po treningu(nie tylko na siłce)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel (niezła szafeczka) zawsze na zadawane pytanie przez jakiegos gnojka " co bierzesz " mowił: stary jest zajebista rzecz na mase bije wszystko na łeb na szyje efekt bedzie niesamowity...widzac spragnione oczy młodocianego koksiarza mowił odpowiadał...słonina a nastepnie buchał gromkim smiechem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak BTW, to podam przyklad z zycia wziety - mega lol. Chlopak, grzeczne dziecko mamusi ("Ja w zyciu nie bede palił, pił ani brał sterydów!") - on mnie zaczął rozpijać w Gimnazjum, zapalił na koniec gimnazjum (tez baka), i ostatnio pytal mnie o jakiś porządnie mocny kox. Dlaczego pytał o kox? "Wiesz, 9 miesiecy jade na pokarmie wysokobialkowym (sery, ryba, biale mieso, kurczak, twarogi, jogurciki, duzo jarzyn itp. i dosyc uroslem, ale od 2 miesiecy stoje w miejscu i uznalem ze przyda sie cos dorzucic" - jego slowa. Heh wyśmiałem go, doradziłem mu co może sobie wziąć, a on i tak kupil jakies ukrainskie gowno :lol:

Wysokobialkowy pokarm ?

Co on samo bialko je ?

Pytam sie gdzie ryz [przeciez to podstawa] (nie bialy czyt.zwykly [kicha jak nic duzo prostego wegla,ktory zamienia sie w tluszcz] lecz brazowy drozszy ale zawira b.duzo blonnika i wysokiej jakosci weglowodanow zlozonych)

Do wzrostu potrzebne sa weglowodany (w duzej ilosci) i tluszcze.

Wegla 6 gram na kazdy kilogram masy ciala /dzien (jezeli jestes hardgainerem nawet 8)

Bialka ok 2 gramy na kazdy kilogram masy ciala / dzien ,gdy robisz mase.Wiecej do 3 gram na kg masy ciala gdy robisz rzezbe ,ale wtedy odpowiednio mniej wegla.

Zeby organizm przyswoil jeden gram bialka i zamienil to na miesien potrzebuje az 4 gramy wysokowartosciowych weglowodanow zlozonych.

Weglowodany proste (banany) tylko po treningu dla zatrzymania katabolizmu (rozpadu miesni).

 

Koles po 9 miesiacach satnol i nie rosl dalej bo zalapal stagnacje.Zamista brac kox niech zmieni program treningowy to pomoze na 100% - zajebiscie mu doradziles LOL.

 

Jak cos to pytajcie moze pomoge ;]

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze all. Ja ma zielony pas w teakwondo i mam 14. Cwicze teakwondo i chodze na silownie i wyciskam 65kg (to i tak duzo jak na moj wiek) A wiec jestem zadowolony ze swoich osiagow.

 

Ps. Cwicze juz od 7 miechow.

 

Pozdrawiam Harry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakos zyje bez pakowania, chodziaz nie jest to tak ze siedze caly czas przed kompem (chodziaz przez 90% roq tak jest), najczesciej nadrabiam na wakacjach, wiadomo chyba dlaczego:]

powiem ci ze ja odpusciłem sobie na jakis czas i trudno znow zaczac...jak sie dopadłem do kompa to koniec :lol: dobrze sie człowiek czuje po treningu(nie tylko na siłce)

napewno trudno potem zaczac, zwlaszcza gdy ma sie taka pasje jak chyba wszyscy z tego forum (komputery), ale mysle ze duzo latwiej temu ktory juz cwiczyl niz np. mi ktory nigdy nie cwiczyl tak na powaznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sLiM JiM

No troche odgrabiłem temat ale chyba wolno nie ? :D

 

Ćwicze amatorsko na siłowni od 1,5 roku żadnych odzywek i tym bardziej kosów (mam w garazu siłownie: Atlas, ławeczka do wyciskania, ławeczka skośna,rowerek, steper. i oczeywiscie wszystkie gryfy i gryfiki razem z obciazeniem)

Zanim zaczołem ćwiczyć przy wzroscie 176 ważyłem około 60 kilo teraz waze 71 kilo i mam 181 wzrostu(mam 17 lat). niewazne jest dla mnie ile biore na klate i takie tam chce poprostudobrze wygladać (np. na basenie,plaży).Ale wyniki moge podac :wink: niecałe 35 cm i w klatce 104 cm (dawno nie mieżyłem).Niechodze w żadnych dresach :angry: ubieram sie normalnie (no może troche luzniej :wink: ). no to chyba tyle, DO TEGO SPORTU TRZEBA CIERPLIWOSCI!.

 

P.S: od lutego mam zamiar chodzic na tajski boks :)

 

PoZdRo!i

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...