Skocz do zawartości
Loom

celek 1.7 i cache

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zakupilem celrona 1700 i plyte ecs p4s5a .Wszystko do tej pory chodzi stabilnie lecz mam pewne watpilowsci co do wlasciwej konfiguracji.

W quake 3 ustawienia fastest wyciaga 83 fps.Mysle ze jest to spowodowane przedewszystkim wolnymi pamieciami (sd ram 133mhz)

salba grafika (riva tnt 2 m64 125mhz core i 125 mhz pamiec)Lecz moze byc to rowniez spowodowane starym biosem lecz jako ze wszystko chodzi stabilnie nie mam ochoty go zmieniac .A co wy o tym sadzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupilem celrona 1700 i plyte ecs p4s5a .Wszystko do tej pory chodzi stabilnie lecz mam pewne watpilowsci co do wlasciwej konfiguracji.

W quake 3 ustawienia fastest wyciaga 83 fps.Mysle ze jest to spowodowane przedewszystkim wolnymi pamieciami (sd ram 133mhz)

salba grafika (riva tnt 2 m64 125mhz core i 125 mhz pamiec)Lecz moze byc to rowniez spowodowane starym biosem lecz jako ze wszystko chodzi stabilnie nie mam ochoty go zmieniac .A co wy o tym sadzicie?

Ile masz w 3D Marku 2001 SE ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupilem celrona 1700 i plyte ecs p4s5a .Wszystko do tej pory chodzi stabilnie lecz mam pewne watpilowsci co do wlasciwej konfiguracji.

W quake 3 ustawienia fastest wyciaga 83 fps.Mysle ze jest to spowodowane przedewszystkim wolnymi pamieciami (sd ram 133mhz)

salba grafika (riva tnt 2 m64 125mhz core i 125 mhz pamiec)Lecz moze byc to rowniez spowodowane starym biosem lecz jako ze wszystko chodzi stabilnie nie mam ochoty go zmieniac .A co wy o tym sadzicie?

zrobiłeś interes życia :wink: , a tyle ja i inni pisaliśmy żeby tego nie kupować, założe się że mam szybszego proca od Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiejecie sie z kolegi a sami jedziecie na Intelach:D

to byl zart of cors

Loom sprobuj ustawic szybsze timingi w pamieciach i poszperaj cos w biosie. Na rivie to faktycznie nie mozesz liczyc na wiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupilem celrona 1700 i plyte ecs p4s5a .Wszystko do tej pory chodzi stabilnie lecz mam pewne watpilowsci co do wlasciwej konfiguracji.

W quake 3 ustawienia fastest wyciaga 83 fps.Mysle ze jest to spowodowane przedewszystkim wolnymi pamieciami (sd ram 133mhz)

salba grafika (riva tnt 2 m64 125mhz core i 125 mhz pamiec)Lecz moze byc to rowniez spowodowane starym biosem lecz jako ze wszystko chodzi stabilnie nie mam ochoty go zmieniac .A co wy o tym sadzicie?

Co to znaczy wyciaga 83 fps ?

To jest max czy po tescie timedemo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde...żeby P4Celerona łączyć z TN2 M64 buhahahaahahaaahahahhahahhahhhaahhahaahhahhaahahaahahahaahahahahahaahaahahahhaah

aahhahahahaahahahaaahahahahhhahaahaaahahaaahhahahahahahahhahaahahahahhhahahahahah

ahahahaahhahaahahahahhahhaahahaahhahahahahhahahahahhahahahahahahahahhahahahahahah

ahahahahahahahaaaha

A ja myślałem, że chorym pomysłem są zintegrowane karty typu MX200 czy nowiuśki I845 GL :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy wyciaga 83 fps ? 

To jest max czy po tescie timedemo ?

Kaeres to jest chyba max :P az wstyd. Sobie goscio kompa kupil niech zgadne pewnie z supermarketu??:P

Ja mam celka 1.7 i nie narzekam. Wporząsiu jest.

Tak napewno... ten celek to nie wypal intela. Nie chce nowej wojny, ale taka prawda. Deadpoll chetnie porowna z toba w srode mojego nowego AthlonaXP1600+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celeronik jest ok..płyta też ok...sam bym chciał mieć coś takiego..nawet z pamięciami SD-Ram :lol: :lol: :lol: No ale ta Riva...to mnie zabiło 8O 8O :D :D :D A można było dopłacić i wziąć Kyro2..a wtedy to już by był spoko sprzęt....gdyby nie te pamięci :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy wyciaga 83 fps ? 

To jest max czy po tescie timedemo ?

Kaeres to jest chyba max :P az wstyd. Sobie goscio kompa kupil niech zgadne pewnie z supermarketu??:P

Ja mam celka 1.7 i nie narzekam. Wporząsiu jest.

Tak napewno... ten celek to nie wypal intela. Nie chce nowej wojny, ale taka prawda. Deadpoll chetnie porowna z toba w srode mojego nowego AthlonaXP1600+.
JA JUŻ MOGĘ PORÓWNAĆ ! :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle koleś bawi się w profesjonalne dochodzenie....śledczy :lol: :lol: :lol: A moze to pamięci, a moze bios? Jestem pewny, że to wina obudowy, bo była ładniejsza niż w tańszej podrubie z pod znaku AMD i jakoś tandetnie bżmiącej nazwy Karty grafiki ATI Radeon 8500 :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy wyciaga 83 fps ? 

To jest max czy po tescie timedemo ?

Kaeres to jest chyba max :P az wstyd. Sobie goscio kompa kupil niech zgadne pewnie z supermarketu??:P

Ja mam celka 1.7 i nie narzekam. Wporząsiu jest.

Tak napewno... ten celek to nie wypal intela. Nie chce nowej wojny, ale taka prawda. Deadpoll chetnie porowna z toba w srode mojego nowego AthlonaXP1600+.
Jezeli to jest srednia ilosc fps to jest wporzo jak na ta karte.

Jezeli max to pewnie ma wlaczone com_maxfps 85 (83 sie wyswietli bo blad taki ma q3 - tak jak przy com_maxfps 120 wyswietla 125).

Procek podobny w predkosci do niekreconego Celerona 1.4 T, tanszy i na podstawce do P4 - to tez plusy. A ze nie jest szybszy od XP1700+ lub P41.6A to kazdy wie i wiedzial wczesniej. Cena na poziomie D1.2 (nie wiem czemu w PL jest inaczej) wiec bardziej oplacalny zakup niz D1.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy wyciaga 83 fps ? 

To jest max czy po tescie timedemo ?

Kaeres to jest chyba max :P az wstyd. Sobie goscio kompa kupil niech zgadne pewnie z supermarketu??:P

Ja mam celka 1.7 i nie narzekam. Wporząsiu jest.

Tak napewno... ten celek to nie wypal intela. Nie chce nowej wojny, ale taka prawda. Deadpoll chetnie porowna z toba w srode mojego nowego AthlonaXP1600+.
Jezeli to jest srednia ilosc fps to jest wporzo jak na ta karte.

Jezeli max to pewnie ma wlaczone com_maxfps 85 (83 sie wyswietli bo blad taki ma q3 - tak jak przy com_maxfps 120 wyswietla 125).

Procek podobny w predkosci do niekreconego Celerona 1.4 T, tanszy i na podstawce do P4 - to tez plusy. A ze nie jest szybszy od XP1700+ lub P41.6A to kazdy wie i wiedzial wczesniej. Cena na poziomie D1.2 (nie wiem czemu w PL jest inaczej) wiec bardziej oplacalny zakup niz D1.2

 

Kaeres jest oplacalny, ale nie w polsce. W stanach juz lepiej P$ kupic. I Ja jak bym w takim usa mieszkal top bym mial intela (P4), ale w polsce mnie na to nie stac :cry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...