Skocz do zawartości
letrev

PLAY STATION II czy HIGH-END KOMP(P4 3.06GHz+GF FX5900Ultra)

PLAY STATION II czy HIGH-END KOMP(P4 3.06GHz+GF FX5900Ultra)  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. PLAY STATION II czy HIGH-END KOMP(P4 3.06GHz+GF FX5900Ultra)

    • PS2
      13
    • HIGH END PC
      77


Rekomendowane odpowiedzi

Jedno jest pewne PS2 jest spasne do gier! Nie musisz sie martwic ze jakas gra ci nie pujdzie na danym systemie :D A na PS2 w kladasz plytke z gra i grasz! Ogladasz filmy na DVD! Grasz sobie na Multiplaya :D A co do budy to PC ma nie ograniczone mozliwosci! Tyle ze musisz nonstop wkladac w niego duzo kasy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tylko potwierdzasz moje slowa...........a gdzie na pececie VF4,Tekken,GT,Shemue,DOA3 i cudowne nawalanki 2D od Capcom'a,albo najlepszy RE Veronica (w pelnym 3D) na DC............SPRZET DO GRANIA KUPUJE SIE DLA GIER A NIE DLA MOCY OBLICZENIOWEJ - ja uwielbiam te gry i tylko czekam na nastepce PS2,jak ktos nielubi takich gier to bedzie sobie ciupal na kompie....proste i logiczne

 

wiesz tez bym tak mowil jakbym mial taka grafe jak ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tylko potwierdzasz moje slowa...........a gdzie na pececie VF4,Tekken,GT,Shemue,DOA3 i cudowne nawalanki 2D od Capcom'a,albo najlepszy RE Veronica (w pelnym 3D) na DC............SPRZET DO GRANIA KUPUJE SIE DLA GIER A NIE DLA MOCY OBLICZENIOWEJ - ja uwielbiam te gry i tylko czekam na nastepce PS2,jak ktos nielubi takich gier to bedzie sobie ciupal na kompie....proste i logiczne

 

wiesz tez bym tak mowil jakbym mial taka grafe jak ty

jakbys mial taka grafe ja jak to bys wiedzial co to jest edycja video ,a tak Twoja wiedza konczy sie na wyrazie FPS.Gdyby mi byla potrzebna inna grafa to bym takwa sobie zakupil.Mozeto bdziedla Ciebie szok,ale nie wszyscy graja w gry na komputerze i walcza o kazda klatke w kolejny klonie Quake'a.Co niektozy uzywaja komputera do powazniejszych celow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pewien zatwardzialy PLAYSTATION znajomy twierdzil ze plejak II jest pod wzgledem graficznym duzo lepszy niz najlepszy mozliwy komp (pecet) dostepny dzis ( 2003-08-01 ) na rynku ...

Co o tym sadzicie ??????

Fajne porównanie czy taki "wypasiony" Pentium i GeForce ma wieksze możliwości graficzne niż PS2. Odpowiedź jest oczywista ale czy pomyślałeś że kiedy plej wychodził to nie było takich super kompów.

 

Więc ty mi napisz jakie wtedy były kompy a ja ocenie czy mają lepsze mozliwości graficzne od Peesdwójki OK?

 

A jeżeli ci juz zależy na wypasionej grafice (bo przecież grywalność w grach się nie liczy) to se zakup X-Boxa to prwie taki "wypasiony PC" tylko ładniej wyglądający.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pewien zatwardzialy PLAYSTATION znajomy twierdzil ze plejak II jest pod wzgledem graficznym duzo lepszy niz najlepszy mozliwy komp (pecet) dostepny dzis ( 2003-08-01 ) na rynku ...

Co o tym sadzicie ??????

Fajne porównanie czy taki "wypasiony" Pentium i GeForce ma wieksze możliwości graficzne niż PS2. Odpowiedź jest oczywista ale czy pomyślałeś że kiedy plej wychodził to nie było takich super kompów.

 

Więc ty mi napisz jakie wtedy były kompy a ja ocenie czy mają lepsze mozliwości graficzne od Peesdwójki OK?

 

A jeżeli ci juz zależy na wypasionej grafice (bo przecież grywalność w grach się nie liczy) to se zakup X-Boxa to prwie taki "wypasiony PC" tylko ładniej wyglądający.

To nie istotne jakie byly wtedy PC ... On twierdzi ze ZADEN PC NIE DOROWNUJE GRAFICE PS2 DZIS !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tylko potwierdzasz moje slowa...........a gdzie na pececie VF4,Tekken,GT,Shemue,DOA3 i cudowne nawalanki 2D od Capcom'a,albo najlepszy RE Veronica (w pelnym 3D) na DC............SPRZET DO GRANIA KUPUJE SIE DLA GIER A NIE DLA MOCY OBLICZENIOWEJ - ja uwielbiam te gry i tylko czekam na nastepce PS2,jak ktos nielubi takich gier to bedzie sobie ciupal na kompie....proste i logiczne

 

wiesz tez bym tak mowil jakbym mial taka grafe jak ty

jakbys mial taka grafe ja jak to bys wiedzial co to jest edycja video ,a tak Twoja wiedza konczy sie na wyrazie FPS.Gdyby mi byla potrzebna inna grafa to bym takwa sobie zakupil.Mozeto bdziedla Ciebie szok,ale nie wszyscy graja w gry na komputerze i walcza o kazda klatke w kolejny klonie Quake'a.Co niektozy uzywaja komputera do powazniejszych celow.

to w takim razie

1. po co masz takiego proca celek 400 by styknal.

2. skoro nie grasz w gry to po <span style="color:red;">[ciach!]</span>a PS2?

3.Klony Quake'a to zle a Tekken ciagle walkowany nie wnoszacy nic nowego jest lepszy?

4.Po co uzywac konsoli i komputera skoro mozna uzywac ,i komputera ,i komputera. Mniej miejsca.

5.Skoro PC ma lepsza grafe i wiecej FPS(tak mam manie tego slowa) :) to po co kupowac konsole na ktora wbrew pozorom nie ma lepszych gier(ale nie ma i gorszych)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie smiesza co niektore tutaj wypowiedzi :? Jak mozna porownywac konsole z PC'tami.Przyciez to zupelnie inna bajka.PS2 zyje nie dzieki konwersja z pieca,ale dzieki swoim WIELKIM seria jak TEKKEN,GT itd..Zaden zatwardzialy PC'ciarz nigdy nie doceni jakiejkolwiek konsoli...to poprostu inny klimat gier.Ja uwielbiam wyscigi,mordobicia i wszelakie gry arcade, to tego konsola jest wysmienita i pod tym wzgledem zjada kompy na sniadanie.Zaden szanujacy sie konsolowiec nigdy nie bedzie gral w szczelanki fpp na konsoli bo to sie mija z celem.Zreszta sprzet powinno sie kupowac dla gier, a nie dla mocy obliczeniowej ktore nie jest az taka wazna sprawa jak w naszych komputerkach.Przy produkowaniu gry na konsola optymalizuje sie kod gry zeby dzialala plynnie na danej konsoli,z pecetami jest odwrotnie......wszyscy robie gry na odp****** bo przeciez wystarczy kupic R9800Pro i bedzie chodzic plynnie.

 

Ja mam i mojego piecka i Dreamcasta i napewno go nie sprzedam ze wzgledu to cudowne tytuly takie jak Shemue I i II,GrandiaII,SoulCalibur,Dead or Alive 2 i LeMans24..itd...te gry to osmy cud swiata w porownaniu z tymi gniotami ktore odjakiegos czasu wychodze na PeCeta.To poprostu jest inny klimat gry.

 

Jak ktos lubi Quake'a to kupuje kompa,a ja ktos woli Virtua Fighter 4 to kupuje PS2....i tyle,nikogo nie obchodzi w jakiej rozdzilczosci wyswietlany jest obraz,wazne ze sie cacy gra :? 

 

A cala ta dyskusja to poprostu do niczego nie prowadzi bo na forum siedze prawie sami zagorzali zwolennicy pecetow i to oni wypowiadaja sie o konsolach w taki a nie inny sposob.

Świetny komentarz

 

No to tak mam to co w podpisie i ps2. Czytam te wszystkie opinie "znawców" i myślę sobie.....

Człowieku pececiarzu widziałes kiedyś Virtua Fightera 4, Tekkena 4, Devil may cry...? Raczej nie. Zobacz i wtedy napisz coś naprawdę w miare obiektywnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tylko potwierdzasz moje slowa...........a gdzie na pececie VF4,Tekken,GT,Shemue,DOA3 i cudowne nawalanki 2D od Capcom'a,albo najlepszy RE Veronica (w pelnym 3D) na DC............SPRZET DO GRANIA KUPUJE SIE DLA GIER A NIE DLA MOCY OBLICZENIOWEJ - ja uwielbiam te gry i tylko czekam na nastepce PS2,jak ktos nielubi takich gier to bedzie sobie ciupal na kompie....proste i logiczne

 

wiesz tez bym tak mowil jakbym mial taka grafe jak ty

jakbys mial taka grafe ja jak to bys wiedzial co to jest edycja video ,a tak Twoja wiedza konczy sie na wyrazie FPS.Gdyby mi byla potrzebna inna grafa to bym takwa sobie zakupil.Mozeto bdziedla Ciebie szok,ale nie wszyscy graja w gry na komputerze i walcza o kazda klatke w kolejny klonie Quake'a.Co niektozy uzywaja komputera do powazniejszych celow.

to w takim razie

1. po co masz takiego proca celek 400 by styknal.

2. skoro nie grasz w gry to po <font color="#FF0000">[ciach!]</font> PS2?

3.Klony Quake'a to zle a Tekken ciagle walkowany nie wnoszacy nic nowego jest lepszy?

4.Po co uzywac konsoli i komputera skoro mozna uzywac ,i komputera ,i komputera. Mniej miejsca.

5.Skoro PC ma lepsza grafe i wiecej FPS(tak mam manie tego slowa) :) to po co kupowac konsole na ktora wbrew pozorom nie ma lepszych gier(ale nie ma i gorszych)?

Duza moc obliczeniowa bardzo skraca czas kodowania/dekodowania strumieni wideo (duzo pamieci L2 mile widziane,dlatego Barton)),a celek 400 rabil by to cale wieki :wink: ..... ja nie wesz o co chodzi to sie nie wypowiadaj.Dla Ciebie szybki procek potrzebny jest do gier, a mi zupelnie do czego innego.Dla Ciebie lepszy jest Quake,a dla mnie Virta Fighter - sprawa gustu,dlatego nie ma sensu porownywac konsoli i pc'ta.

 

p.s - pisalem ze nie gram w gry na komputerze,a nie ze niegram wcale (kiedy mam czas gram na DC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis pewien zatwardzialy PLAYSTATION znajomy twierdzil ze plejak II jest pod wzgledem graficznym duzo lepszy niz najlepszy mozliwy komp (pecet) dostepny dzis ( 2003-08-01 ) na rynku ...

Co o tym sadzicie ??????

co za bzdura ROTFL.

 

a tak do tematu to IMO ''kosole dążą'' do tego by stac sie PC(multimedialnym PC:) wystarczy spojrzec na x-boxa .Dodatkowe bajery w stylu dvd internet dysk twardy ... .Poza tym na ile starczy ci ta konsola wiem ze ps 1 bylo na rynku jakies 4 lata no1 ale powoli z konsolami jak z piecami 2-3 lata i do wymiany ,wciagu roku (o ile nie szybciej) wyjdzie PS3 , x-box 2 i co..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie smiesza co niektore tutaj wypowiedzi :? Jak mozna porownywac konsole z PC'tami.Przyciez to zupelnie inna bajka.PS2 zyje nie dzieki konwersja z pieca,ale dzieki swoim WIELKIM seria jak TEKKEN,GT itd..Zaden zatwardzialy PC'ciarz nigdy nie doceni jakiejkolwiek konsoli...to poprostu inny klimat gier.Ja uwielbiam wyscigi,mordobicia i wszelakie gry arcade, to tego konsola jest wysmienita i pod tym wzgledem zjada kompy na sniadanie.Zaden szanujacy sie konsolowiec nigdy nie bedzie gral w szczelanki fpp na konsoli bo to sie mija z celem.Zreszta sprzet powinno sie kupowac dla gier, a nie dla mocy obliczeniowej ktore nie jest az taka wazna sprawa jak w naszych komputerkach.Przy produkowaniu gry na konsola optymalizuje sie kod gry zeby dzialala plynnie na danej konsoli,z pecetami jest odwrotnie......wszyscy robie gry na odp****** bo przeciez wystarczy kupic R9800Pro i bedzie chodzic plynnie.

 

Ja mam i mojego piecka i Dreamcasta i napewno go nie sprzedam ze wzgledu to cudowne tytuly takie jak Shemue I i II,GrandiaII,SoulCalibur,Dead or Alive 2 i LeMans24..itd...te gry to osmy cud swiata w porownaniu z tymi gniotami ktore odjakiegos czasu wychodze na PeCeta.To poprostu jest inny klimat gry.

 

Jak ktos lubi Quake'a to kupuje kompa,a ja ktos woli Virtua Fighter 4 to kupuje PS2....i tyle,nikogo nie obchodzi w jakiej rozdzilczosci wyswietlany jest obraz,wazne ze sie cacy gra :? 

 

A cala ta dyskusja to poprostu do niczego nie prowadzi bo na forum siedze prawie sami zagorzali zwolennicy pecetow i to oni wypowiadaja sie o konsolach w taki a nie inny sposob.

Świetny komentarz

 

No to tak mam to co w podpisie i ps2. Czytam te wszystkie opinie "znawców" i myślę sobie.....

Człowieku pececiarzu widziałes kiedyś Virtua Fightera 4, Tekkena 4, Devil may cry...? Raczej nie. Zobacz i wtedy napisz coś naprawdę w miare obiektywnego.

Zgadza sie.Ja przy mojej konsoli niejedna noc przesiedzialem przy RE Veronica - ta gra ma wtedy porazajacy klimat :twisted: :twisted: :twisted: .Ten kto tego nie zakosztuje poprostu niewie co traci i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dyskusja ta jest zbędna. Ktoś kto lubi grać w arcadówki, mordobicia to kupuje konsole a ktoś kto woli strategie, fpp, i bawić się programami kupuje pc-ta, ktoś kto ma więcej kasy kupuje jedno i drugie. Na konsolach fajnie się gra (grafa w miarę, nietrzeba nic instalować, rzadnych cracków, itp.), jeśli chodzi o pieca to ma fajną grafę (czasem zaje*****), można się pobawić progsami. Więc porywnywanie co lepsze niema sensu, to tak jakby porywnywać wczasy w górach z wczasami nad morem (kto lubi jeździć na nartach to w góry, kto lubi pływać na d morze) proste i logiczne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wydaje mi sie ze cudow na tym swiecie nie ma i jezeli ps2 z prockiem 400Mhz i jakas tam karta graficzna ma dawac lepszy (bardziej ostry, zaokraglony, czytelny i realny ) obraz niz taktowany zegarem sam rdzen graficzny 1000Mhz (FX 5800Ultra) wspierany jeszcze przez procek ktory ma niemalze 10x wiecej TO STWORZYLISCIE NOWE PERPETUM MOBILE...

 

FENOMEN ??? CZY CUŚ ???:)

PS. A tak na przyszlosc prosze bardzo nie mowcie mi ze to kwestja optymalizacji, bo wyglada to tak jakby betka z silnikiem malara miala byc rownozednym rywalem dla zwyklej fabrycznej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE CZYTAJCIE OD POCZATKU !!!!!!!!!!!!!

TA DYSKUSJA NIE JEST CO LEPSZE PS2 CZY PC TYLKO CZY "PS2 jest pod wzgledem GRAFICZNYM duzo lepszy niz najlepszy mozliwy komp (pecet)"

 

GRAFIKA = OBRAZ !!!!!!!!!!!!! (dla tych co nie doczytali :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak-miałem w domu przez tydzien ps2 i chyba ze 30 najnowszych gierek

 

nigdy sie do ps2 nie przekonam ale to nigdy

 

grafa wygladajaca beznadziejnie , rozdziałka beznadziejna

(W SUMIE TO TE GRY WYGLĄDAŁY TAK JAKBYM GRAŁ W 800X600 NA 29" TV)

w porównaniu do 1280x1024 w full detalach na piecu to nie ma o czym mówic

 

swiadomie nie pisze nic tu o wychodzacych tytułach gier, czy jest ich wiecej czy mniej niz na piec bo po prostu nie wiem i sie tym nie interesuje

 

ale granie na piecu a granie na ps2 to zdedycowanie PIEC!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak-miałem w domu przez tydzien ps2 i chyba ze 30 najnowszych gierek

 

nigdy sie do ps2 nie przekonam ale to nigdy

 

grafa wygladajaca beznadziejnie , rozdziałka beznadziejna 

(W SUMIE TO TE GRY WYGLĄDAŁY TAK JAKBYM GRAŁ W 800X600 NA 29" TV)

w porównaniu do 1280x1024 w full detalach na piecu to nie ma o czym mówic

 

swiadomie nie pisze nic tu o wychodzacych tytułach gier, czy jest ich wiecej czy mniej niz na piec bo po prostu nie wiem i sie tym nie interesuje

 

ale granie na piecu a granie na ps2 to zdedycowanie PIEC!!!

tak,ale takie myslenie jest bledne......bo jak ktos bedzie chcial grac w VF4 to i tak kupi PS2 :wink: i nie bedzie go interesowalo czy obraz jest wyswietlany z AAx100 czy z Anizox500.Wazna bedzie radocha z gry kiedy Akira rozwalasz wszystkich z perfectem na najwyzszym poziomie trudnosci.Najwazniejsze sa gry :!: :!: :!: a to juz sprawa gustu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wogóle można porównywać konsole PS2 do PC. Przecież to nie ma sensu. Po pierwsze to inne zastosowania, a co za tym idzie inny klient: konsola gry, PC gry ale również wiele innych rzeczy (chyba nikt o zdrowych zmysłach nie kupuje kompa tylko do gier) . Druga sprawa to cena. Ludzie porównywać sprzęt to można jak jest w podobnej cenie. Natomiast tutaj widze porównanie PS2 do kilka razy droższego high-endowego PC. Pod względem grafiki to można porównywać konkretne tytuły gier, a nie sprzęt. Przy czym należy pamiętac, że zawsze będzie to ocena subiektywna :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIECZKU MARNY PISZ NA TEMAT A NIE JAKIES FARMAZONY MI TU TLUCCZESZ !!!!

 

PRZETŁUMACZ NAJPROSCIEJ JAK UMIEM JAK PODLACZYSZ POD TEN SAM TELEWIZOR PS2 I PC Z TA SAMA GRA (WYDANIE PS2 I PC) TO OBRAZ GENEROWANY PRZEZ PC BEDZIE LADNIEJSZY ... TAK/NIE ? ? ? ? ?? ? ? ? ??? ??? ? ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIECZKU MARNY PISZ NA TEMAT A NIE JAKIES FARMAZONY MI TU TLUCCZESZ !!!! 

 

PRZETŁUMACZ NAJPROSCIEJ JAK UMIEM JAK PODLACZYSZ POD TEN SAM TELEWIZOR PS2 I PC Z TA SAMA GRA (WYDANIE PS2 I PC) TO OBRAZ GENEROWANY PRZEZ PC BEDZIE LADNIEJSZY ... TAK/NIE ? ? ?  ? ?? ? ? ? ???  ??? ? ? ?

czy to do mnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIECZKU MARNY PISZ NA TEMAT A NIE JAKIES FARMAZONY MI TU TLUCCZESZ !!!! 

 

PRZETŁUMACZ NAJPROSCIEJ JAK UMIEM JAK PODLACZYSZ POD TEN SAM TELEWIZOR PS2 I PC Z TA SAMA GRA (WYDANIE PS2 I PC) TO OBRAZ GENEROWANY PRZEZ PC BEDZIE LADNIEJSZY ... TAK/NIE ? ? ?  ? ?? ? ? ? ???  ??? ? ? ?

 

tak mistrzu ,ale malutko jest takich gier ktora sa zarowno na PS2 i PC.A jesli juz takowe sa to przewazni okazuja sie gniotami w wersii na PS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZETŁUMACZ NAJPROSCIEJ JAK UMIEM JAK PODLACZYSZ POD TEN SAM TELEWIZOR PS2 I PC Z TA SAMA GRA (WYDANIE PS2 I PC) TO OBRAZ GENEROWANY PRZEZ PC BEDZIE LADNIEJSZY ... TAK/NIE ? ? ?  ? ?? ? ? ? ???  ??? ? ? ?

wyobraz sobie taką rzecz

 

odpalasz na np.21 " monitorze grę w rozdziałce 1280x1024 lub 1600x1200(piec) oraz w 800x600(ps2)

 

która bedzie ładniejsza, obejmowała większy obszar itd a przez to wygladała o niebo lepiej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZŁOWIECZKU MARNY PISZ NA TEMAT A NIE JAKIES FARMAZONY MI TU TLUCCZESZ !!!! 

 

PRZETŁUMACZ NAJPROSCIEJ JAK UMIEM JAK PODLACZYSZ POD TEN SAM TELEWIZOR PS2 I PC Z TA SAMA GRA (WYDANIE PS2 I PC) TO OBRAZ GENEROWANY PRZEZ PC BEDZIE LADNIEJSZY ... TAK/NIE ? ? ?  ? ?? ? ? ? ???  ??? ? ? ?

czy to do mnie???

nie,to zapewne ja jesem ten "marny czlowiek co pisze farmazony" :wink: :lol:

 

BTW - dzieki Bartezjusz,milo mi ze ktos jeszcze czyta moje wypociny :P zreszta za 4 godziny jede w Bieszczady i bedziecie mieli spokoj do 16-tego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARY ja nie pytam czy mam sobie kupic PS2 czy PC tylko interesuje mnie co tutejsi forumowicze sadza o MOZLIWOSCIACH GRAFICZNYCH !!!!!!!!!

PS2 vs. PC

Nie interesuje mnie grywalnosc, cena, wyglad pudla, ile ciepla wydziela, i inne tego typu <span style="color:red;">[ciach!]</span>ly ...

JEDYNE CO MNIE OBCHODZI I CO SAM SMIEM TWIERDZIC TO TO ZE JEZELI KUPISZ CHOCBY NAJWIEKSZY NIEGRYWALNY GNIOT NA PS2 CZY PC - TEN SAM TYTUL GRY - TO NA PC BEDZIE TO DALEJ GNIOT TYLKO Z LEPSZA GRAFA NIZ NA PS2 .... WSZYSTKO ...

 

TAK CZY NIE ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STARY ja nie pytam czy mam sobie kupic PS2 czy PC tylko interesuje mnie co tutejsi forumowicze sadza o MOZLIWOSCIACH GRAFICZNYCH !!!!!!!!!

PS2 vs. PC

Nie interesuje mnie grywalnosc, cena, wyglad pudla, ile ciepla wydziela, i inne tego typu <font color="#FF0000">[ciach!]</font> ... 

JEDYNE CO MNIE OBCHODZI I CO SAM SMIEM TWIERDZIC TO TO ZE JEZELI KUPISZ CHOCBY NAJWIEKSZY NIEGRYWALNY GNIOT NA PS2 CZY PC - TEN SAM TYTUL GRY - TO NA PC BEDZIE TO DALEJ GNIOT TYLKO Z LEPSZA GRAFA NIZ NA PS2 .... WSZYSTKO ...

 

TAK CZY NIE ?????

TAK

 

zadowolony :?: :wink:

 

BTW - wypraszam sobie marnego czlowieka piszacego farmazony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA MIAŁEM PS2 I MI SIĘ ZNUDZIŁ PO MIESIĄCU.

GRAŁEM W TAKIE GRY

PRO EVOLUTION 2

TEKKEN 4

MORTAL KOMBAT 5

GRAND TURISMO 3

GTA VICE CITY

WRC 2

 

Jeśli ktoś chce grac to PS2 najlepszy wybór (super gry takich na pc niestety nie ma :cry: ) Ja wolem PC.

PS2 mi sie znudzilo bo tylko sie grało i ogladało filmy.

A na PC grasz,ogladasz,mp3,net i inne tam rzeczy....OC też mi brakowało :twisted:

 

BRAKUJE MI JEDYNIE TYCH GIEREK KTÓRE WYMIENIŁEM A SZCZEGÓLNIE TRZECH

PRO EVOLUTION2 (o niebo lepsza od serii fifa)

MK5 (super bijatyka)

Grand Turismo 3

 

Więc tak jak mówiłem

PS2 do gier

PC do tych rzeczy co PS 2 nie moze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...