Skocz do zawartości
shakur_45

Jaka konsola

Ktora lepsiejsza :D  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Ktora lepsiejsza :D

    • PS2
      15
    • X-BOX
      31


Rekomendowane odpowiedzi

moim zdaniem xbox... na obie konsole masz zajefane gry, ale xboxa mozesz podlaczyc do kompa i wtedy dopiero sie dzieje :)

nie mowie o instalowaniu [brzydkie określenie na linuksa]a, roznego rodzaju emulatorach, filmach roznej masci no i sciaganiu iso i graniu bezposrednio z dysku xboxa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym brał PS2 gierki aż ociekają miodem chociaż X-pudło też ma całkiem niezłe gierki do zaoferowania w sumie to zależy jakie gierki preferujesz jak takie z ps2 to kup ps2 a jak takie z x-pudła to kup x-pudło :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu powiedziałbym że PS2, ale dziś mówie X-KLOCEK jest lepszy. czemu? bo na PS2 gry potrafią się ciąć!! toż to paranoja!! programiści powinni wiedzieć na co stać tą konsolę.

Pozatym na PS2 nawet nie zapiszesz gry bez wybulenia kasy na memorke. PS2= niewypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale wy chyba zartujecie, koles ma kompa i ma kupic drugiego, przeciez takie gry jak halo, czy doom3 pojawia sie takze na pcta, koles dobrze ci radze ps2, siedze w tym temacie dosc sporo i najwiekszy wachlarz gier znajdziesz na ps2, nie mowiac ze mozna na niej tez wlaczyc gry z psx'a, pozatym wiadomo ze piecyk rulez, ale zadna gra nie ma takiego klimatu jak konsolowa.. ja wybralem ps2 i nie zaluje (miedzy innymi za takie gry jak mgs2, fina fantasy itd)

haha wlasnie doczytalem ze ktos napisal ps2 to nie wypal, koles nie wiem na jakim swiecie zyjesz ale ps2 ciagle lepiej sie sprzedaje niz xbox i gamecube, nie wpomne o xbox'owym monopolizmie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale wy chyba zartujecie, koles ma kompa i ma kupic drugiego, przeciez takie gry jak halo, czy doom3 pojawia sie takze na pcta, koles dobrze ci radze ps2, siedze w tym temacie dosc sporo i najwiekszy wachlarz gier znajdziesz na ps2, nie mowiac ze mozna na niej tez wlaczyc gry z psx'a, pozatym wiadomo ze piecyk rulez, ale zadna gra nie ma takiego klimatu jak konsolowa.. ja wybralem ps2 i nie zaluje (miedzy innymi za takie gry jak mgs2, fina fantasy itd)

haha wlasnie doczytalem ze ktos napisal ps2 to nie wypal, koles nie wiem na jakim swiecie zyjesz ale ps2 ciagle lepiej sie sprzedaje niz xbox i gamecube, nie wpomne o xbox'owym monopolizmie..

hehe i co teraz :) jak zwykle dwa fronty i znowu nie wiem co lepsze, a dwoch nie kupie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry ale wy chyba zartujecie, koles ma kompa i ma kupic drugiego, przeciez takie gry jak halo, czy doom3 pojawia sie takze na pcta, koles dobrze ci radze ps2, siedze w tym temacie dosc sporo i najwiekszy wachlarz gier znajdziesz na ps2, nie mowiac ze mozna na niej tez wlaczyc gry z psx'a, pozatym wiadomo ze piecyk rulez, ale zadna gra nie ma takiego klimatu jak konsolowa.. ja wybralem ps2 i nie zaluje (miedzy innymi za takie gry jak mgs2, fina fantasy itd)

haha wlasnie doczytalem ze ktos napisal ps2 to nie wypal, koles nie wiem na jakim swiecie zyjesz ale ps2 ciagle lepiej sie sprzedaje niz xbox i gamecube, nie wpomne o xbox'owym monopolizmie..

racja zgodze sie! to jest tak X-BOX jest duzo lepszy od PS2 ale za to gry na PS2 sa duzo lepsze niz na X-Boxa ,tak wiec jezeli zalezy ci strikte (hahah ale fajne słowo :D ) na grach to wez PS2! w sumie przerobka i piraty to luzz na Ps2 ludzie maja wprawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zebys nie wydawal kasy na konsole i kupil sobie pare fajnych czesci do kompa :>

nie che juz ladowac w kompa zrezygnowalem z tego wole kupic konsole i tam grac ( z reszta juz coraz mniej ), ale bede mial pewnosc, ze wszystko mi na niej pojdzie :) i za miech nie okaze sie zlomem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak niesmiało chciałbym zauważyć, że mało który z developerów robiących gry na PS2 potrafi wykorzystać moc konsoli. SONY zrąbało sprawe- 4Mb pamięci graficznej to o dużo za mało. I nic nie zmienia fakt że to jakaś ultra super madafaka szybka pamięć skoro tylko sony i namko (może jeszcze sqare) potrafi to wykożystać. Niestety, wiele nowych gier na te konsole sie tnie, a tego nie zcierpię (toż to nie pecet!!)

gry na konsoli mają chodzić płynnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak niesmiało chciałbym zauważyć, że mało który z developerów robiących gry na PS2 potrafi wykorzystać moc konsoli. SONY zrąbało sprawe- 4Mb pamięci graficznej to o dużo za mało. I nic nie zmienia fakt że to jakaś ultra super madafaka szybka pamięć skoro tylko sony i namko (może jeszcze sqare) potrafi to wykożystać. Niestety, wiele nowych gier na te konsole sie tnie, a tego nie zcierpię (toż to nie pecet!!)

gry na konsoli mają chodzić płynnie!

czyli jestes za X-BOXEM ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle że na pieca żeby była ładna grafa to trza kupić nową karte graficzną.

żecz w tym że aby na konsoli była dobra grafa wymagana jest optymalizacja kodu gry a nie jak na pieca "szybko gre wypuścimy a potem może wypuścimy patcha". nNa pieca gry przecież nie są pożądnie skończone i dlatego ludzie zabijają się żeby zebrać kase na kolejnego gejforsa lub radka 200.000 pro .żeby dopracowywali gry to napewno UT2003 łaziłby o wiele szybciej nawet na GF2MX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz na x-boxie jest jaky AAowany, bo nie ma schdków jak na ps2. Pozatym x-box jest bardziej przyszłościowy i dodam to tego że jest tańszy.

Dodam jeszcze że gry na x-boxa waża wielokrotnie mniej od ps2owych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam PS2 i radzę Ci, kup właśnie tą konsolę! W takie sprawdzone tytuły jak Gran Turismo 3 (w przyszłości 4), Pro Evolution Soccer 1 & 2 (niedługo 3), Final Fantasy X (wkrótce X-2), Tekken 4, Devil May Cry 1 & 2, Virtua Fighter 4 czy niedługo GTA 4 nie pograsz na żadnej innej konsoli (na PC także).

Co do X-kloca :) to też ma niektóre niezłe gierki, ale w większość z nich wkrótce bedzie można przyciąć na piecu (vide Halo, Doom ]I[, Half Life 2). Stąd kolejny argument: po co kupować konsolę, jeżeli gry, które na nią wychodzą, często wydawane są również na PieCa, zawsze prezentując dużo lepszą grafikę :?: . Moim zdaniem graficznie gry na X-boxa wyglądają lepiej, ale jeżeli chodzi o grywalność, PS2 nie ma sobie równych :twisted:

Poza tym pad do X-Boxa to jakieś nieporozumienie ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Xboxa..... mialem z nim dzisiaj do czynienia i powiem, ze jest duzo lepszy niz ps2..... ma twardziela, sieciowke..... extra rzecz :D

no i mozna dograc divxa i ogladac filmy z niego ;] u qmpla dzisiaj ogladalem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deBill położył łapy na twórcach gier i teraz większość bedzie wychodzić na x-boxa ,poza tym na X-box jest lepsza grafa [mniej rozmyta ,dokładniejsze tekstury itp.] tak że wybór chyba oczywisty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...