Skocz do zawartości
Micuel

Nowe Baracudy V

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim Barracuda 5 bedzie dostepna w wersji SerialATA pokaze sie w normalnej wersji tylko nie wiem czy UDMA100 czy 133.

Byl news na tweak - ATA 100

Jedynym producentem ktory zdecydowal sie na wsparcie 133 jest Maxtor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk bedzie troche kosztowal, watpie zeby ktos chcial teraz wydac 1000 zeta na dysk.

Nie wydaje mnie sie . B V zacznie sie od 40 GB wiec dosc jasne jest ze nie moze kosztowac fortuny ... :wink: moze piatka bedzie lepiej dzialala w raidzie :) sie pozyje sie zobaczy... No znalazlem nowe B V maja byc okolo 10$ drozsze od IV "The Barracuda V drives are said to cost only $10 more than the current ATA100 Barracuda IV drives and will initially be released at 80~120GB capacities" Na stronach seagate sa tez 40GB wiec beda od 40GB do 120 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim Barracuda 5 bedzie dostepna w wersji SerialATA pokaze sie w normalnej wersji tylko nie wiem czy UDMA100 czy 133.

Byl news na tweak - ATA 100

Jedynym producentem ktory zdecydowal sie na wsparcie 133 jest Maxtor

Ja wlasnie wczoraj kupilem Maxtora 80GB 7200 UDMA133, moglem brac Barracude ale mam BIII 20GB, BIV 40GB to poczekam na BV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barracuda 5 ma być na ATA100, a nie 133 - tak jak powiedział Marco jedynym który zdecydował się na ata133 jest maxtor. Ale barracudy w późniejszym terminie maje też być produkowane na SerialATA hehe imają mić 8mb bufora - to musi wymiatać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...