Skocz do zawartości
NeonPPC

Dziury, dziurki, dziureczki czyli cedzak z obudowy :D

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzac na te wszystkie okna powycinane w obudowach stwierdzilem ze nie bede nastepnym ktory zrobi z kompa pralke. Rozmawiajac z moim ojcem doszedlem do wniosku ze mozna zrobic cos innego z buda.. jakos na tweaku tego nie widzialem a wydaje mi sie to oryginalne i IMO bedzie spoko wygladalo. Założenie jest takie: Wywiercic jakis wzor na budzie. tzn. nakreslic kropkami na niej jakis dany wzor np. linie falistą i tej lini nie wyrzynac tylko nawiercic wzdloz niej takie otworki : 3mm, 5mm itp. dosyc gsto tzn. co ~1cm. Od srodka zakryc otrzymany wzor szyba (zeby nie tracic przeciagu w budzie i zeby swiatlo sie ladnie rozchodzilo) i calość podswietlic katoda od srodka. Jako ze nie jestem artysta plastyk to zwracam sie do was z prosba o podanie mi jakis wzorkow z dziurek zdatnych na tego moda. Calosc zeby sie zmiescila na powierzchni ~25x25 max. Moga byc tribale i takie inne, wzor musi byc przejrzysty i ladnie sie komponowac z obudowa. Z gory dziekuje i pozdrawiam. (Mile widziane opinie na temat mojego pomyslu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na jaka stronke z grafika (tematyka jak ci podchodzi) znadujesz interesujacy cie motyw i w photoshopie robisz balck and white i kontrast i wyostrzenie - i maszwwzorek :) - jak cos to podeslij mi to wykonam obrobke (nie na kazdym obrazku wychodzi)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..u mnie buda ciagle otwarta. dosyc cieplo mam w pomieszczeniu i przy procu powyzej 2200 MHz (fsb>200) w stresie powyzej 60. zjechalem wiec sobie do 2100 MHz a fsb spuscilem na 200 przy vcore 1.575 i 1.5 na mostku (prime stable). do tego pamieci na 2.7 i temperaturka 10 stopni w dol poszla. lajtowo troshke ale jak dla mnie liczy sie to ze moge sobie smigac na wiatraku grubo ponizej 3000 rpm. problem w tym ze komp wyglada jak samochod u mechanika i troshke mnie to drazni. myslalem o jakims motywie (jak ty) ale po przeprawach z dziura w boku jakos brak mi zapalu do robienia sita. umyslilem sobie coby wyciac prawie cala powierzchnie bocznej blachy i taka rame podkleic/podlutowac jakas siata/krata i pomalowac. zachowaly by sie wlasnoci otwartj budy a ogolny obraz zyskal by na estetyce. tyle ze to tylko generalna koncepcja i chetnie skorzystal bym z czyjegos doswiadczenia. ktos jush probowal taki patent? mozna jakies zrzuty zlookac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtedy twoj komp by wygladal jak za plotem w oświecimiu :D [no offense] :D

..nie myslalem o drutach kolczastych choc w pewnych okolicznosciach nawet one moga wygladac klimatycznie. jakis czas temu bylem w lokalu w ktorym sedes w ubikacji wykonany byl z przezroczystego plastiku w ktorym zatopiono taki wlasnie kolczasty drut - wrazenie piorunujace :D ..a tak powaznie z ta siatka/kratka to chyba bardziej kwestia wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... jak to zostanie wykonane z gustem i schludnie .. profesjonalnie :D To raczej na pewno efekt bedzie "cool" Ja mam wzor na swoje dziurki (taki chinski znaczek) ale sa wakacje :wink: i nie mam jakos czasu zeby sie do tego zabrac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem takie cos zrobione w swoim p233@266 mmx pamietam ze wywiercilem wtedy znak windowsowski :lol: calkiem spoko to wygladalo ale bylo to z 3 lata wstecz a wtedy modding nie byl w modzie :D ciezko bylo dostac podswietlenie itd itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...