Skocz do zawartości
unckle

Posiadacze FIC'a 9500PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanko do posiadaczy FIC'a 9500PRO albo do kogoś dobrze poinformowanego:

Na kościach pamięci mojego FIC9500PRO jest taki napis:

HY5DU283222

F - 36 303A

KOR 7T43251P

Czego mogę się z tego o karcie dowiedzieć? Co oznaczają te symbole?

Na mojej karcie są takie naklejki:

Made in CHINA??? 8O 8O 8O czy wy też tak macie

v1.0 czy to dobra wersja czy są jakieś inne?

I napis na laminacie A95P co jeśli sie dobrze orientuje oznacza radeon 9500PRO w oznaczeniach FIC'a

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może wszystkie fic są robione w chinach

uff...AR masz napisane made in china na pcb... musze to sprawdzić

może znajdzie sie jakiś wypasiony gość co nam powie co oznaczają te literki

a z kąd wiedzieś ile ns mają pamięci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Fica z Siriusa i wiatraczek od niego NAPRAWDĘ GŁOŚNO chodzi...:( Odkręciłem tą pieprzoną osłonkę ale to gów.o daje. Poza tym zauważyłem, że ostatnio wiatrak na tej karcie po włączeniu kompa rozkręca sie jakies 2-3 minuty zaje.iście głośno. Warczy jak jakiś odkurzacz :lol: . Aż mi się trzęsie obudowa . PO tych 3 minutach wszystko wraca do normy, chyba jak się rozgrzeje to jest okay. Normalnie podczas pracy wiatrak częściowo zagłusza nawet mojego nędznego Cooler Mastera :( Jeśli chodzi o wydajność to jest w normie... Trzeba pomyśleć nad zmianą chłodzenia, chociaż w sumie nie jest aż tak tragicznie, zależy co kto lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten fic radek 9500pro jest super.

Faktycznie ma glosny wiatrak, ale mozna zainwestowac w zalmana 80A-HP - ktory jako sam radiator z HeatPipe, jest bezglosny i swietnie chlodzi. Wtedy nastaje bloga cisza :)

karta dobrze sie kreci i ma niezla wydajnosc :)

na www.in4.pl NETCOP fajny test jej robil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Fica z Siriusa i wiatraczek od niego NAPRAWDĘ GŁOŚNO chodzi...:( Odkręciłem tą pieprzoną osłonkę ale to gów.o daje. Poza tym zauważyłem, że ostatnio wiatrak na tej karcie po włączeniu kompa rozkręca sie jakies 2-3 minuty zaje.iście głośno. Warczy jak jakiś odkurzacz  :lol: . Aż mi się trzęsie obudowa . PO tych 3 minutach wszystko wraca do normy, chyba jak się rozgrzeje to jest okay. Normalnie podczas pracy wiatrak częściowo zagłusza nawet mojego nędznego Cooler Mastera  :(  Jeśli chodzi o wydajność to jest w normie... Trzeba pomyśleć nad zmianą chłodzenia, chociaż w sumie nie jest aż tak tragicznie, zależy co kto lubi...

Skoro tak głośno chodzi przez jakieś 3 minuty to napewno jest zakużony, oczyść wiatrak i radiator i będzie ok :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizc napisał: 

Mam tego Fica z Siriusa i wiatraczek od niego NAPRAWDĘ GŁOŚNO chodzi... Odkręciłem tą pieprzoną osłonkę ale to gów.o daje. Poza tym zauważyłem, że ostatnio wiatrak na tej karcie po włączeniu kompa rozkręca sie jakies 2-3 minuty zaje.iście głośno. Warczy jak jakiś odkurzacz  . Aż mi się trzęsie obudowa . PO tych 3 minutach wszystko wraca do normy, chyba jak się rozgrzeje to jest okay. Normalnie podczas pracy wiatrak częściowo zagłusza nawet mojego nędznego Cooler Mastera  Jeśli chodzi o wydajność to jest w normie... Trzeba pomyśleć nad zmianą chłodzenia, chociaż w sumie nie jest aż tak tragicznie, zależy co kto lubi...

Skoro tak głośno chodzi przez jakieś 3 minuty to napewno jest zakużony, oczyść wiatrak i radiator i będzie ok

Hmm uwazajcie na te wiatraczki, tu jest moja krotka historia tego #@$@% Naprawde warto zajrzec od czasu do czasu do budy :wink:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=384...modyfikacja+fic

 

Pozdro

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiatraczek jakiś shitowy. Może ja trafiłem na jakąś dobrą sztukę bo ani nie jest za głośno ani nie obserwuje innych z nim problemów.. oby się nie zaczęły...

A co z tym F - 36 ktoś potwierdza ze to 3.6ns?

CZY WASZE KARTY TEŻ SĄ A95P MADE IN CHINA VER 1.0???

a, na moim coolerku od karty nie ma zadnej naklejki jak chodźby na zdjęciu w siriusie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Fica z Siriusa i wiatraczek od niego NAPRAWDĘ GŁOŚNO chodzi...:( Odkręciłem tą pieprzoną osłonkę ale to gów.o daje. Poza tym zauważyłem, że ostatnio wiatrak na tej karcie po włączeniu kompa rozkręca sie jakies 2-3 minuty zaje.iście głośno. Warczy jak jakiś odkurzacz  :lol: . Aż mi się trzęsie obudowa . PO tych 3 minutach wszystko wraca do normy, chyba jak się rozgrzeje to jest okay. Normalnie podczas pracy wiatrak częściowo zagłusza nawet mojego nędznego Cooler Mastera  :(  Jeśli chodzi o wydajność to jest w normie... Trzeba pomyśleć nad zmianą chłodzenia, chociaż w sumie nie jest aż tak tragicznie, zależy co kto lubi...

sprawdz moze ktos ci FX5800 podrzucil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pytanko do posiadaczy FIC'a 9500PRO albo do kogoś dobrze poinformowanego:

Na kościach pamięci mojego FIC9500PRO jest taki napis:

HY5DU283222

F - 36    303A

KOR 7T43251P

Czego mogę się z tego o karcie dowiedzieć? Co oznaczają te symbole?

Na mojej karcie są takie naklejki:

Made in CHINA??? 8O  8O  8O  czy wy też tak macie

v1.0    czy to dobra wersja czy są jakieś inne?

I napis na laminacie A95P co jeśli sie dobrze orientuje oznacza radeon 9500PRO w oznaczeniach FIC'a

 

pozdro

HY5DU283222

Poczytajcie sobie 8) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...