Skocz do zawartości
G@wel

Szukam piosenki:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odrazu sory, ze to ze zasmiecam forum.. no ale szukalem .. pytalem znajomych.. i powili.. zaraz, zaraz.. bede wiedzial. ale nie.. niewiem:D no wiec szukam piosenki.. i niewiem jak sie pisze ten tytul.. ani jak sie nazywa wykonawca.. i niego tego bez tego znalesc... a piosenka nazywa sie: (czyta sie) ŻETĘ:D i za cholere niemgoe znalesc.. Ludzie.. pomocy!!

 

Pozdrawiam G@wel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheh Kate Ryan - libertine? albo lepszy oryginał jeszcze.. Mylene Farmer i ten zboczony jak to kiedys uwazałem teledysk? ;) Nie wiem czy o to ci codzi ale jak cos moge dam mp3 i co bys tak chcial o ile to to ;)

 

To były moje poszukiwania: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=39016 :)

 

Choc nei wiem czy o to chodzi ale co tam ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod topic

 

chodzi mi o piosenke, ktora ostatnio jest calkiem popularna i czesto puszczana w riadiu. Klimatu rap/jazz arabski  :D  mam nadzieje ze wiecie o czym mowie  :)

Pinjabi MC's - Jogi - pewnie o to Ci chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod topic

 

chodzi mi o piosenke, ktora ostatnio jest calkiem popularna i czesto puszczana w riadiu. Klimatu rap/jazz arabski  :D  mam nadzieje ze wiecie o czym mowie  :)

Pinjabi MC's - Jogi - pewnie o to Ci chodzi :)

dzieki baton, jak sie spotkamy przypomnij mi ze mam ci pifko postawic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat : POSZUKUJE KAWALKA z FILMu "ALI G IN DA HOUSE" gdzie ALI G jedzie swoim Renaultem i leci <span style="color:red;">[ciach!]</span>na muza - i slychac "BUJAKASHA" - jaki jest jej real tytul ?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat : POSZUKUJE KAWALKA z FILMu "ALI G IN DA HOUSE" gdzie ALI G jedzie swoim Renaultem i leci <font color="#FF0000">[ciach!]</font> muza - i slychac "BUJAKASHA" - jaki jest jej real tytul ??  :roll:

taki maly offtopic od czego to zalezy czy ktos ma pod avatarkiem liczbe postow czy nie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat : POSZUKUJE KAWALKA z FILMu "ALI G IN DA HOUSE" gdzie ALI G jedzie swoim Renaultem i leci <font color="#FF0000">[ciach!]</font> muza - i slychac "BUJAKASHA" - jaki jest jej real tytul ??  :roll:

moze chodzi o wicked ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat : POSZUKUJE KAWALKA z FILMu "ALI G IN DA HOUSE" gdzie ALI G jedzie swoim Renaultem i leci <font color="#FF0000">[ciach!]</font> muza - i slychac "BUJAKASHA" - jaki jest jej real tytul ??  :roll:

taki maly offtopic od czego to zalezy czy ktos ma pod avatarkiem liczbe postow czy nie :?:

to jest nic innego jak dopis w profilu - wystarczy wpisac kolo miasta swojego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat : POSZUKUJE KAWALKA z FILMu "ALI G IN DA HOUSE" gdzie ALI G jedzie swoim Renaultem i leci <font color="#FF0000">[ciach!]</font> muza - i slychac "BUJAKASHA" - jaki jest jej real tytul ??  :roll:

moze chodzi o wicked ??

 

TAAK!!!! dzieki !! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat : POSZUKUJE KAWALKA z FILMu "ALI G IN DA HOUSE" gdzie ALI G jedzie swoim Renaultem i leci <font color="#FF0000">[ciach!]</font> muza - i slychac "BUJAKASHA" - jaki jest jej real tytul ??  :roll:

moze chodzi o wicked ??

 

TAAK!!!! dzieki !! :D

W Kaazie to jest czasami pod tytulem "Jungle is massive"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podłączę. Wie ktoś jak się nazywa ten kawałek co leciałw Ally McBeal, gdy miała schizy z tańczącym dzieciakiem z programu Music dance Studio czy jakoś tak. kawałek zaczyna się jak w tańcu afrykańskich indian, a potem facet zaczyn śpiewać. Pliss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przyłączę :lol: poszukuje piosenki i nie znam nazywy i wykonawcy ale jest bardzo charakterystyczna podczas refreny wokalista śpiewa: "In the higher higher higher the blue sky" czy jakoś tak utwór bardzo wpada w ucho i czasami jest puszczany w radiu. Jak ktoś to zna to prosze podać tytuł i wykonawce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra moze i ja ;) Jak ktoś będzie wiedziec to było by coś nadzwyczajnego ;)

 

Pamietam teledysk (rok 1997? 1996 cos takiegoo...) Czarno-biały, wyglada jak film z lac 40-tych... Pamietam ze kobieta chodziła z wozkiem.... :lol:

Nie wiele zostało mi w pamieci.. :) Było cos ze znakiem drogowym.. eh szczatki.. lecz moze ktos o zna? ;)

 

Zadaje takie pytanie choc wiem ze szanse na odpowiedz sa małe.. ale forum sie znow chrzani wiec nei miałeminnego wyjscia jak pisac cos takiego :)

 

ps. spiewał facet z tego co pamietam. Na vivie leciało to dosc czesto ale dokładnie z którego to jest roku to niestety nie pamietam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhe:D jakos mi nikt niepomogl. a kazdy sie podpina pod temat.. i jakby co, to pewnie ja dostane zjebke:D no ale dobra.. moglby mi ktos wreszcie powiedziec tytul, albo wykonawce co spiewa ŻETĘ?? Lecialo to w radiu caly czas jakis czas temu:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhe:D jakos mi nikt niepomogl. a kazdy sie podpina pod temat.. i jakby co, to pewnie ja dostane zjebke:D no ale dobra.. moglby mi ktos wreszcie powiedziec tytul, albo wykonawce co spiewa ŻETĘ?? Lecialo to w radiu caly czas jakis czas temu:D

czytaj dokladnie

 

eheh Kate Ryan - libertine? albo lepszy oryginał jeszcze..  Mylene Farmer i ten zboczony jak to kiedys uwazałem teledysk? ;) Nie wiem czy o to ci codzi ale jak cos moge dam mp3 i co bys tak chcial o ile to to ;)

 

To były moje poszukiwania: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=39016 :)

 

Choc nei wiem czy o to chodzi ale co tam ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podpinam sie pod temat : POSZUKUJE KAWALKA z FILMu "ALI G IN DA HOUSE" gdzie ALI G jedzie swoim Renaultem i leci <font color="#FF0000">[ciach!]</font> muza - i slychac "BUJAKASHA" - jaki jest jej real tytul ??  :roll:

moze chodzi o wicked ??

 

TAAK!!!! dzieki !! :D

W Kaazie to jest czasami pod tytulem "Jungle is massive"

Ja to mam jako "M Beat feat. General Levy - Incredible"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hhe:D jakos mi nikt niepomogl. a kazdy sie podpina pod temat.. i jakby co, to pewnie ja dostane zjebke:D no ale dobra.. moglby mi ktos wreszcie powiedziec tytul, albo wykonawce co spiewa ŻETĘ?? Lecialo to w radiu caly czas jakis czas temu:D

czytaj dokladnie

 

eheh Kate Ryan - libertine? albo lepszy oryginał jeszcze..  Mylene Farmer i ten zboczony jak to kiedys uwazałem teledysk? ;) Nie wiem czy o to ci codzi ale jak cos moge dam mp3 i co bys tak chcial o ile to to ;)

 

To były moje poszukiwania: http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=39016 :)

 

Choc nei wiem czy o to chodzi ale co tam ;) hehe

heh ale to chyba nie to ;)

G@wel wiem o ktora ci chodzi ale tez nieznam tytulu ;] a czyta to sie bardziej [ ŻITĘ ] ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też się przyłączę :lol: poszukuje piosenki i nie znam nazywy i wykonawcy ale jest bardzo charakterystyczna podczas refreny wokalista śpiewa: "In the higher higher higher the blue sky" czy jakoś tak utwór bardzo wpada w ucho i czasami jest puszczany w radiu. Jak ktoś to zna to prosze podać tytuł i wykonawce.

moze to Def Leppard podobny mieli kawalek ale nie znam dokladnej nazwy piosenki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do General Levy - Incredible (Jungle is Masive) właczcie sobie tą muze w samochodzie, otwórzcie szybcy alt. dach i muza na max!! I jeszcze na szybie napis ALI G Me Bitch.

 

Pozdrawia wielki fan Ali G!

 

RE5PECT!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepne sie pod topic

 

chodzi mi o piosenke, ktora ostatnio jest calkiem popularna i czesto puszczana w riadiu. Klimatu rap/jazz arabski  :D  mam nadzieje ze wiecie o czym mowie  :)

 

...chodzi Ci może o PanjabiMC - Jogi ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...