Skocz do zawartości
Erkekjetter

Żyć mi sie nie chce

Rekomendowane odpowiedzi

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a, zastanawiał sie ktoś po kiego wogóle żyjemy? Ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le, urodziliśmy sie i cały czas robimy tylko coś na siłe by sie nie nudzić, żadnej przyjemności z życia. Życie nie może być przyjemne, jest poprostu ciach!owe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a mnie też sie nie che żyć. Laska wyjechała na 4 tygodnie, jeszcze 3 zostały wogónie jakoś tak nudno i też nie wiem po co my żyjemy :?: Żeby podtrzymac gatunek :lol: to jest debilizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> mnie też sie nie che żyć. Lasa wyjechała na 4 tygodnie, jeszcze 3 zostały wogónie jakoś tak nudno i też nie wiem po co my żyjemy  :?:  Żeby podtrzymac gatunek  :lol:  to jest debilizm.

zamawiam w spadku po tobie twojego kompa :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> mnie też sie nie che żyć. Lasa wyjechała na 4 tygodnie, jeszcze 3 zostały wogónie jakoś tak nudno i też nie wiem po co my żyjemy  :?:  Żeby podtrzymac gatunek  :lol:  to jest debilizm.

zamawiam w spadku po tobie twojego kompa :D :wink:

Spoko :D. A tak BTW to co masz za kompa :?: i ile masz lat :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> mnie też sie nie che żyć. Lasa wyjechała na 4 tygodnie, jeszcze 3 zostały wogónie jakoś tak nudno i też nie wiem po co my żyjemy  :?:  Żeby podtrzymac gatunek  :lol:  to jest debilizm.

zamawiam w spadku po tobie twojego kompa :D :wink:

Spoko :D. A tak BTW to co masz za kompa :?: i ile masz lat :?:

jestem przystojna blondynka :D

joking

w marcu 18 koncze

a cio do kompa to nie chce mi sie rozpisywac (wszystko przez ta godzinke) :D

ale w skrocie Athlonek 1800Xp

Geforcika4 Ti-4400 Asus V8440 128MB

256 kingstonow P333 (kupuje teraz dodatkowo 512)

i plytke

Microstara KT3 Ultra2 (MS-6380E)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się niechce życ poł roku nie umnie poderwać laski (ostatnią miałem na Sylwka), to jest chore. Nie jestem ani jakoś specjalnie przystojny ani obrzydliwy, poprotu norma. Jak jestem z qmplami to jestem duszą towarzystwa, jak pojawia sie laska to trace pewnosć siebe. A jak zaczyna mi się podobać to kompletnie niewiem co mam powiedzieć. Chyba się czas się powiesieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rózowe okularki widziałem tanio w markecie kupic,ukraść,pożyczyć(niepotrzebne skreślic) i swiat od razu bedzie lepszy i ładniejszy a z laskami nie dyskutujcie one tego nie lubią one wola jak człowiek ich słucha

(jednym uchem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem z qmplami to jestem duszą towarzystwa, jak pojawia sie laska to trace pewnosć siebe. A jak zaczyna mi się podobać to kompletnie niewiem co mam powiedzieć. Chyba się czas się powiesieć.

to chyba normalna rzecz ze jak gadasz z laską ktora ci sie podoba to nagle nie wiesz co masz powiedziec i czujesz sie niepewnie. Wydaje mi sie ze bardzo wielu chlopakow tak ma. :roll: i nie ma sie co wieszac z takiego powodu :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie nie chce, i tak juz od kilkunastu lat :)

Moje ulubine zajecie jak jade w tramwaju i sie nudze jak mops to wyobrazam sobie jakby ladnie splywal moj mozg po szybach po tym jakbym strzelil sobie w leb, i jaka bylaby reakcja pasazerow. W szczegolnosci lubie fantazje :twisted: kiedy wejdzie jakas ostra laska a ja sobie wyobrazam jak staje obok niej i strzelam sobie w leb tak zeby ja cala obryzgac krwia :) Achhh jak ja to lubie, odrazu mi humor wraca.

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie nie chce, i tak juz od kilkunastu lat :)

Moje ulubine zajecie jak jade w tramwaju i sie nudze jak mops to wyobrazam sobie jakby ladnie splywal moj mozg po szybach po tym jakbym strzelil sobie w leb, i jaka bylaby reakcja pasazerow. W szczegolnosci lubie fantazje  :twisted: kiedy wejdzie jakas ostra laska a ja sobie wyobrazam jak staje obok niej i strzelam sobie w leb tak zeby ja cala obryzgac krwia :) Achhh jak ja to lubie, odrazu mi humor wraca.

Pozdro

Dexter

:lol: :lol: :lol: :lol: Dzięki takim ludziom odrazu chumor wraca i chce sie życ. :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantazje wszelakiego rodzaju na dola sa najlepsze, im bardziej absurdalna tym lepiej. Juz nie raz sie zlapalem na tym ze "susze zeby" od ucha do ucha podczas takich fantazji. Ludzie wtedy sie patrza jak na idiote co mnie jeszcze bardziej rozbawia :)

Pozdro

Dexter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...