Skocz do zawartości
Erkekjetter

Żyć mi sie nie chce

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, te wakacje są jakieś ewidentnie popieprzone. W tym wątku wielu osobom rozpadły sie związki właśnie w te wakacje. Tak, masz racje, tylko po takim okresie czasu i po takim szoku zebranie sie w garść może trwać bardzo długo... Żyć sie nie chce, ale trzeba. Jak było w piosence KAT'a

"Okręt mój płynie dalej, gdzieś tam;

Serce choć popękane, chce bić..." :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I staraj sie o niej nie rozmyslac bo bedzie tylko gorzej, musisz miec caly czas jakies zajecie. Posprzataj naprzyklad pokoj (i do tego pozyteczne to bedzie) albo cos innego zrob, tak jak ja idz teraz spac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem ze smiechawka niezla. Rzucila mnie dziewczyna i kompletna zalamka. Eeee... co to ma byc. Od 25 roku to mozna sie martwic ze sie nie ma nikogo na stale, a przed 25 to sie wyszumiec, posprawdzac jak to jest z panienkami w lozku, zeby sobie w koncu znalezc taka co bedzie spox i intelektualnie, i fizycznie. Stale zwiazki -> nie zachowujcie sie jak gowniarze. To nie 15lat malzenstwa tylko kilka miechow z panna. Ktos napisal (przepraszam jestem zmeczony nie chce szukac -> bez obrazy, nikogo nie lekcewaze) ze bylo spoko i sie spiepszylo, bez zadnych oznak. Przeca jak jest dobrze to cos nie gra. Przeca zdrowy zwiazek to sa wlasnie sprzeczki co jakis czas. A dwa ze wychodze z zalozenia ze jak jest dobrze, to jest dobrze, a jak sie wali, to sie idzie szukac innej.

PS. Jeszcze porada dla tych co maja panne co ich nudzi to najpierw znalezc nowa a potem zrywac ze stara, a nie odwrotnie.

PS2. No i do dziela panowie! Bez biadolenia tylko [gluteus maximus] zbierac i do roboty.A ja Wam powiem ze smiechawka niezla. Rzucila mnie dziewczyna i kompletna zalamka. Eeee... Co to ma byc!O? Od 25 roku to mozna sie martwic ze sie nie ma nikogo na stale, a przed 25 to sie wyszumiec, posprawdzac jak to jest z panienkami w lozku, zeby w koncu znalezc taka co bedzie Wam pasowala najbardziej i intelektualnie, i fizycznie. Stale zwiazki w wieku 15-21 lat. Dajcie spokoj! Nie chce nic mowic ale jak slysze o kims ze sie hajtnal z panna z ktora chodzil od podstawowki or liceum to w coraz wiekszej ilosci przypadkow mam wrazenie ze gosc nie mial tyle odwagi zeby poszukac jakies inne panny i potestowac. Klasyczny strach przed tym co by bylo gdyby... Ale jest mi w sumie wygodnie to spox. Ktos napisal (przepraszam jestem zmeczony nie chce szukac -> prosze zeby sie nie obrazal) ze bylo spoko przez 8 miechow i sie spiepszylo, bez zadnych oznak. Zdrowy zwiazek utworzylby wykres amplitudy. Raz gora, raz dol. Nie wiem jak moze caly czas byc gora, albo dol. Jak jest caly czas dobrze to skad wlascwie wiesz czy jest dobrze, a nie srednio. Skoro caly czas jest tak samo to ma punktu odniesienia.

 

I nie zapominajmy ze:

# primo jak ktos nie byl na dnie to nie potrafi docenic tego co na powierzchni.

# secundo jak ktos jest na dnie to moze juz tylko w gore

A teraz dosyc biadolenia i do roboty.

 

PS. Pesymista twierdzi, ze "juz gorzej byc nie moze". A optymista? "Ze moze". Paps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy, którzy mają fajne kobiety to muskularni elokwentni maczo ?

Zaraz, zaraz, albo elokwętni albo muskularni maczo (lub macho :wink: ) to są pojecia, które wykluczją się na wzajem :wink: :lol:

 

I przestancie już tak biadolić, nie jesteście przecierz jakimiś za przeproszeniem ciotami, tylko facetami. Naprawdę nie przystoi.

 

PS. I dziwicie się, że was panny zostawiły (bez urazy) :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE BIADOLCIE ZE WAM SIE ZYC NIE CHCE!!!! gdybyscie naprawde byli na krawedzi zycia to byscie teraz inaczej gadali.....

tak bylo wlasnie ze mna ...w kwietniu trafilem do szpitala... w ciagu 1 tygodnia musialem przejsc 2 ciezkie operacje(w tej drugiej wycieli mi jelito grube)...lekarze nie dawali mi prawie szans na przezycie(mialem np. 0,5 bialka a norma jest od 6 wzwyz 8O 8O )....potem lezalem miesiac na OIOMie(dostalem odlezyne,popekaly mi grzbiety stop,odme podskorna,zapalenie pluc,obrzek pluc,obrzek serca)..zrobili mi tracheotomie(dziurka w szyi do respiratora)..........potem miesiac na wewnetrznym....potem miesiac na chirurgii....i dopiero w lipcu do domku....nauczylem sie juz chodzic...tak,tak nie umialem po tym lezeniu chodzic....tez nie chcialem zyc ale oplacilo sie "walczyc"... teraz zycie jest dla mnie piekne!!! z wszystkiego sie ciesze...aha mam 20 lat...nie pisze tego zeby "sie pochwalic"(jakby bylo czym :? :? ) ale zebyscie inaczej spojrzeli na swiat...cieszcie sie tym co macie bo w krotkim czasie mozna wszystko stracic(u mnie szla choroba piorunem)..pozdro 4 all...

 

ps.. jednak musze przyznac ze caly czas byla przy mnie moja dziewczyna (poznalem ja 3 m-ce wczesniej) i moze wlasnie dla Niej chcial moj organizm przetrwac...Kocham Cie Kotku!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszyscy, którzy mają fajne kobiety to muskularni elokwentni maczo ?

Zaraz, zaraz, albo elokwętni albo muskularni maczo (lub macho :wink: ) to są pojecia, które wykluczją się na wzajem :wink: :lol:

 

I przestancie już tak biadolić, nie jesteście przecierz jakimiś za przeproszeniem ciotami, tylko facetami. Naprawdę nie przystoi.

 

PS. I dziwicie się, że was panny zostawiły (bez urazy) :? .

Heh często tak jest.

 

Chociaż są wyjątki. Kumpel mojej siostry, podnosi 170 kg i ma wyższe wykształecenie, jest bodajże architektem 8)

 

Racja, nie biadolić, tyłek ruszyć i do przodu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie racje nichce sie dlozej tego ciagnac niewiem jak to jest gdy dziewczyna cie zostawi ale sie domyslam (qmpel przez 1miech zalamany chodzil) nigdy nie mialem niewiem moze to przez wyglad

moze przez to ze caly dzien spedzam z kompem a moze przez cos innego szlak mnie trafia z takim zyciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żyć mi sie nie chce

To sie nie chwal. Mi sie tez nie chce, ale zabic sie nie potrafie.

Kto jeszcze ma dola? Chetnie pociesze :twisted: .

Do cholery! Kazdy ma problemy, ja tez, ale nie wyciagam ich na forum publiczne, tylko daje sobie z nimi rade sam. Jak nie potraficie w ten sposob, to radze sie wybrac do psychiatry, albo innego lekarza.

 

Postanowilem sobie dawno temu nie odpowaidac na takie posty, ale idea wziela w leb po przeczytaniu tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...