Skocz do zawartości
Erkekjetter

Żyć mi sie nie chce

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o dziewczyny można się czuć na 2 sposoby:

Jeśli wszystko się układa i nie ma żadnych problemów to jest pięknie i chce się żyć tylko dla niej. :D

Jeśli coś się spieprzyło nieodwracalnie to masz ochotę umrzeć i oszczędzić sobie cierpienia. :cry:

Ale nadzieja musi być :idea: - u mnie jeszcze się tli iskierka i tylko ona trzyma mnie przy egzystencji.

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nieźle, czytając wypowiedzi uważam, że Tweak.pl powinien zatrudnić Moderatora-psychologa :) (no offence)

A pozatem nie martwcie się tyle, macie jeszcze dużo życia przed sobą i taka chwilowa sytuacja nie może być powodem żeby skończyć z życiem.

I jeszcze przypomniałem sobie takie powiedzonko mojej babci (niech spoczywa w spokoju):

"Tylko głupi się nudzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> mnie też sie nie che żyć. Lasa wyjechała na 4 tygodnie, jeszcze 3 zostały wogónie jakoś tak nudno i też nie wiem po co my żyjemy  :?:  Żeby podtrzymac gatunek  :lol:  to jest debilizm.

zamawiam w spadku po tobie twojego kompa :D :wink:

Spoko :D. A tak BTW to co masz za kompa :?: i ile masz lat :?:

jestem przystojna blondynka :D

joking

w marcu 18 koncze

a cio do kompa to nie chce mi sie rozpisywac (wszystko przez ta godzinke) :D

ale w skrocie Athlonek 1800Xp

Geforcika4 Ti-4400 Asus V8440 128MB

256 kingstonow P333 (kupuje teraz dodatkowo 512)

i plytke

Microstara KT3 Ultra2 (MS-6380E)

To na kant Ci mój kopm. :) ?? Napewno na tym sprzęcie masz więcej 3D Marków :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za beznadziejny okres w roku teraz, Ty masz problemy, Genghiskhan i wiele innych osób... Jakaś zwałka te wakacje, wszyscy mają problemy z dziewczynami :(

Bo qrna wszytkie dziewczyny jadą w wakacje same i se innych zanjdują facetów :cry: :!: :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo qrna wszytkie dziewczyny jadą w wakacje same i se innych zanjdują facetów

To tylko sie cieszyc, nic tylko brac kumpli i wyjechac gdzies na chipsobranie 8) Zreszta tego kwiata to pol swiata :wink:

 

A tak na serio, to zawody milosne sa czescia zycia i bledem byloby od nich uciekac (a juz na pewno w stany quasi-samobojcze). Kazdy musi przez to przejsc.....

 

A juz zupelnie nawiasem mowiac, to przychodzi mi na mysl takie powiedzenie, ktore i w tej sytuacji swietnie sie sprawdzi: "Czym sie strules, tym sie lecz"

Powodzenia chlopaki... i udanych zbiorow :wink:

 

Pozdro

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci obejżeć Sens Życia Wedłóg Mothy Paythona :)

 

A co do mojego poglądu na ten temat.

W życiu piękne są tylko chwile, żyjemy, by nasz gatunek ewoluował i podtrzymywać jego istnienie, ruchać dziewczynki, kupić fajny samochód, dom, założyć rodzinę itp. Mi tam życie też trochę brzdnie czasami. Mam pomysł. Zmień swój wizerunek. Zachodój długie włosy, kup sobie martnesy i raoneskę, trochę ćwieków, pentagram sobie wytatuuj na czole i zajdź do siedziby Młodzierzówki Ligi Polskich Rodzin :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chrzanicie, połowa swiata głoduje, albo toczy wojny ludzie giną i cierpią, a wy takie głupoty gadacie że wam się żyć nie chce 8O .

Albo oglądam na TVN, program "Cela" Edka Miszczaka, o gościu, który siedzi w najgorszym więzieniu w Ameryce Południowej, i on mówi - życie jest piękne, jeszcze mam tyle do zrobienia... A wy tu biadolicie.

Dajcie sobie spokuj 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> mnie też sie nie che żyć. Lasa wyjechała na 4 tygodnie, jeszcze 3 zostały wogónie jakoś tak nudno i też nie wiem po co my żyjemy  :?:  Żeby podtrzymac gatunek  :lol:  to jest debilizm.

zamawiam w spadku po tobie twojego kompa :D :wink:

Spoko :D. A tak BTW to co masz za kompa :?: i ile masz lat :?:

jestem przystojna blondynka :D

joking

w marcu 18 koncze

a cio do kompa to nie chce mi sie rozpisywac (wszystko przez ta godzinke) :D

ale w skrocie Athlonek 1800Xp

Geforcika4 Ti-4400 Asus V8440 128MB

256 kingstonow P333 (kupuje teraz dodatkowo 512)

i plytke

Microstara KT3 Ultra2 (MS-6380E)

To na kant Ci mój kopm. :) ?? Napewno na tym sprzęcie masz więcej 3D Marków :P.

siec sobie przeciez zrobie i w cywilizacje 3 z qumplem pogram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> mnie też sie nie che żyć. Lasa wyjechała na 4 tygodnie, jeszcze 3 zostały wogónie jakoś tak nudno i też nie wiem po co my żyjemy  :?:  Żeby podtrzymac gatunek  :lol:  to jest debilizm.

zamawiam w spadku po tobie twojego kompa :D :wink:

Spoko :D. A tak BTW to co masz za kompa :?: i ile masz lat :?:

jestem przystojna blondynka :D

joking

w marcu 18 koncze

a cio do kompa to nie chce mi sie rozpisywac (wszystko przez ta godzinke) :D

ale w skrocie Athlonek 1800Xp

Geforcika4 Ti-4400 Asus V8440 128MB

256 kingstonow P333 (kupuje teraz dodatkowo 512)

i plytke

Microstara KT3 Ultra2 (MS-6380E)

To na kant Ci mój kopm. :) ?? Napewno na tym sprzęcie masz więcej 3D Marków :P.

siec sobie przeciez zrobie i w cywilizacje 3 z qumplem pogram :)

Chyba że :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są najgorsze wakacje w moim zyciu pewnego <span style="color:red;">[ciach!]</span>ego dnia pod koniec tego roku szkolnego jade sobie do mojej laski a ona mi mówi ze nie chce juz ze mną być (na początku myślałem ze zartuje). Byliśmy ze sobą 8 miechów, nie kłuciliśmy się, było poprostu pięknie, a ona mi mówi ze jej sie znudziło i ze juz mnie nie kocha tak jak kiedyś. :cry: .

Nie jest źle bo przezyłem juz ponad miesiąc, to chyba oznacza ze będe zył dalej, ale dolina jest na maxa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzcie zrobimy masowe somobójstwo  :?:

to ja zamawiam w takim razie kompy w spadku kazdego ktory wezmie udzial w masówce :D

 

 

P.S. Zaloze sobie przynajmniej moding-c@fe, ekskluzywna c@fe z podreconymi kompami i swietnymi obudowami 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzcie zrobimy masowe somobójstwo  :?:

to ja zamawiam w takim razie kompy w spadku kazdego ktory wezmie udzial w masówce :D

 

 

P.S. Zaloze sobie przynajmniej moding-c@fe, ekskluzywna c@fe z podreconymi kompami i swietnymi obudowami 8)

Ale Ci co biorą udział w masówce pier zabija Ciebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzcie zrobimy masowe somobójstwo  :?:

to ja zamawiam w takim razie kompy w spadku kazdego ktory wezmie udzial w masówce :D

 

 

P.S. Zaloze sobie przynajmniej moding-c@fe, ekskluzywna c@fe z podreconymi kompami i swietnymi obudowami 8)

Ale Ci co biorą udział w masówce pier zabija Ciebie :D

eee mam sposoby zeby sie obronic przed wami (czyt. schowac) :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za beznadziejny okres w roku teraz, Ty masz problemy, Genghiskhan i wiele innych osób... Jakaś zwałka te wakacje, wszyscy mają problemy z dziewczynami :(

Nie jesteście sami. Tez mam problem z dziewczyna, a wlasciwie mialem i teraz jest :cry: a do tego płyta głowna poszła sie je***. W cholere z takimi wakacjami.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a co jest?! Ja <span style="color:red;">[ciach!]</span>le, grono rzuconych/skrzywdzonych przez dziewczyny w te wakacje rozszerza sie :(. Powiem tyle, mam dośc tych <span style="color:red;">[ciach!]</span>ych wakacji, oby sie jak najszybciej skończyły :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycie poprstu nie może być spokojne i szczęsliwe cały rok szkony nie miale problemów w budzie (mam spox ocenki), miałem kase (niezawsze bo jak ma złe ocenki to mnie starsza od gotówki odcinała), poznałem wielu fajnych qmpli,

Przyszy wakacje to mam doła przez laski :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...