Skocz do zawartości
G@wel

Sprzedac, i kupic:)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kumpel chce odemnie kupic procka Athlon 1600+, płyte główna ESC K7S5A, no i jeszcze ram 128 DDR 233.. ile za to wziać i co sie opłaca kupić teraz?? chodzi mi o to, żeby bardzo mało wydac, i zeby to uz bylo cos, co da sie ladnie krecic:D

 

Pozdrawiam G@wel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup ECS L7S7A2, mam i mogę w 100% polecić.

a proca bierz 1800+ DLT3C, dobrze podkręcisz i 2400-2600+ gwarantowane przy minimalnym wydatku. a pamięci bierz twinmosy DDR333 lub 400 bo FSB 200 osiągniesz na 99%.

 

a po ceny zajrzyj na allegro, twoje mobo za 120 zeta sprzedasz spoko, a ten L7S7A2 kosztuje 220 zeta i możesz dołączony do niego czytnik sprzedać nawet za 75-100zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja bym za Twoje flaki wzial kolo 300-350 zl (zalezy ile qmpel chce dac :D), a qpił bym na pewno 1800+ DLT3C i krecil (no chyba ze masz kase to Bartonka 2500+ - moze byc selekcjonowany od np. Bena21 z forum), ramki to raczej TwinMosy 400 - kreca sie b. ladnie lub HyperXy 370 (drozsze). Plyta - moze byc ten ECS ktorego polecił Ci przedmowca albo np. FIC - ludzie sobie nawet chwala, a dosc tani (no chyba ze masz wiecej kaski to bierz cosik ze swietej trojcy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...