Skocz do zawartości
J-A-J-O

Problem z kartą TV Kworld

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kumpel ma następujący konfig : Athlon Xp 2000+, 256mb DDR Samsung, MSI KT4V, Albatron Ge-force 4 Ti4200 x8 i (prawdopodobnie winowajce problemu) Karte TV Kworld(chyba na najnowszym conexancie). Chodzi o to że jak coś instaluje i jednocześnie ogląda TV, następuje zwiech kompa. Czasami zadrza się też że jak gada na GG i ogląda TV, też mu się wiesza. Wiecie w czym może być problem?? Aha, nie ma znaczenia czy ustawione jest primary, czy overval.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech sprawdzi na liście urządzeń (nie w Windowsie tylko w tej, która się pojawia po teście POST) czy przypadkiem tuner i jakieś inne urządzenie nie wiszą na tym samym przerwaniu.

Jeśli tak, to czeka go przełożenie do gniazda PCI...

 

U mnie były problemy z sieciówką, która zajęła sobie to samo przerwanie.

 

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego masz Windowsa, i na jakim programie oglądasz przez tuner? Ja miałem podobny problem, ale chyba była to wina programu WinDvr 1.5 - nie jest przystosowany do współpracy z WinXP... Jak go wywaliłem i zainstalowałem nowszę wersję 3 wszystko wróciło do normy... O ile to nie to i nie masz WinXP to pewnie wina przerwań, musisz pokombinować z urządzeniami na PCI, ale jeśli masz jednak WinXP to raczej coś innego - ktoś mi napisał na tym forum, że ten Windows w razie konfliktów przyporządkowuje inne przerwania... :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...