Skocz do zawartości
kubikolos

Obudowa do 750-800 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję przewiewnej obudowy która pomieści duże karty graficzne. Obecnie mam 6900XT +5800X z AIO 240 i ledwo się zmieściła. Temperatury nie są jakieś duże bo 70C na procku i 65 głównie karta (do 70 momentami dojdzie) ale poszukuję jakiejś obudowy, która będzie duża, przewiewna i ze spokojem pomieści tego potworka. Zastanawiam się czy nie wymienić też wentylatorów z Cooler Master Master Liquid 240 i ogólnie w obudowie na takie, które będą pompować znacznie więcej powietrza do obudowy. Na oku mam następujące modele:

Lian Li PC-O11DX Tutaj wyjątek bo od jakiegoś już czasu podoba mi się ta obudowa. Pytanie czy AIO na boku obudowy z wentylatorami ustawionymi na zasys powietrze do środka, na górze wyciągający i na dole zasysający powietrze dla karty + tył wyciągający ma rację bytu tutaj? 

Generalnie myślałem też aby kupić O11 Air Mini, ale karta tam praktycznie na styk będzie. Zależy mi na czymś dużym i żeby przewiewna była. O11DX za mną mocno przemawia, ale czy da radę w niej sensownie ustawić wentylatory aby powietrze się w środku nie kotłowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tą budę w wersji XL i w podobnej do opisywanej do Ciebie konfiguracji - AIO w konfiguracji pull na boku zasysa powietrze do środka (3x120), 3x120 na dole dmucha na kartę, 1x120 z tyłu i 3x120 na topie to wywiew z obudowy. Jest cicho i chłodno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krzysiak_PL_GDA napisał:

A może trochę dołożyć i kupić be quiet! SILENT BASE 802 Midi Tower

jako ze nie polecałem, ale ziom się uparł na ta obudowę, to mogę śmiało napisać swoje wrażenia z tego zajścia, wielka jak stodoła i mega nie praktyczna, nie wim może dlatego że tam w Ameryka maja system mierzenia w calach, a w Europa jest cm , jak się zamontuje płytę główna to potem przeprowadzając przewody w stosunku do otworów nic z niczym nie pasuje ... , poszukaj cos z Fractal albo Phanteks 

ja się zastanawiam czy na gwiazdkę nie zakupić sobie 

Fractal Design Meshify 2 Lite RGB TG Light Tint (FD-C-MEL2A-05)    

https://www.morele.net/obudowa-fractal-design-meshify-2-lite-rgb-tg-light-tint-fd-c-mel2a-05-10590498/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...