Skocz do zawartości
soultaker

Shell...

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba to odpowiedni dział :) Bo napewno znajda sie tu ludzie, ktorzy beda mogli mi pomoc 8) Prosze :!: Nie. Blagam :wink: niech mi ktos na jakims serverku zalozy shella, na ostatnego jakiego mialem u qmpla na sdi poszed k-line i teras mecze sie biedny mIRCem (wstyd sie pshyznac) dotego +ir :? na platne konto mnie poprostu nie stac :oops: wiec zwracam sie do Was o pomoc :wink:

Nie mam duzych oczekiwan co do konta :roll:

quota 2mb, 2 procesy (bx + bnc) + screeny dla nich, nic wiecej, nie bede stawial zadnych botow itp uciazliwych rzeczy. Jesli znajdzie sie jakis dobrodusznik to proshe na privie 8) Z gory dzieki 8) Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj strasznie duzo stronek zwiedzilem w poszukiwaniu takowego, bez rezultatu, (jak juz znalazlem konto to okazywalo sie ze nie ma dostepu przez ssh badz zablokowany jest BX itp) dlatego tweak jest ostatna nadzieja - tu zawsze znajdowalem pomoc wiec licze ze i tym razem sie uda 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam te strony a te providers list to jest wypas... sprobuj na ktorejkolwiek zalozc konto :roll: Kazda z nich albo juz nie zaklada darmowyc kont, albo server nie dziala albo costam innego i w sumie nigdze nie da sie za freeko zalozyc... niestety.

Widze ze czesto korzystasz z google ja uzywam czegos takiego jak Google Toolbar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Widze ze czesto korzystasz z google ja uzywam czegos takiego jak Google Toolbar

 

Nie powiedzane ze ParaoniK korzysta z IE bo naprzyklad na Mozilli i Operze nie dziala :[

 

Darmowy shell... www.cyberspace.org chyba taki adres byl, ale nie pamietam ile miejsca dawali. Zawsze mozesz sobie sprawdzic.

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Widze ze czesto korzystasz z google ja uzywam czegos takiego jak Google Toolbar

 

Nie powiedzane ze ParaoniK korzysta z IE bo naprzyklad na Mozilli i Operze nie dziala :[

 

Używam w operze i działa bezbłędnie.

 

Jak widzisz dziala 8)

 

Darmowy shell... www.cyberspace.org chyba taki adres byl, ale nie pamietam ile miejsca dawali. Zawsze mozesz sobie sprawdzic.

 

Cyberspace = Grex odwiedzalem ta stronke wczesniej... niestety na glownej stronie o shellach jest wzmianka

There are important limitations to Grex accounts, which you should note before you get your account.

 

Outgoing internet access is blocked for free accounts. So you won't be able to use telnet, ftp, or irc Ale dzieki za zainsteresowanie. Na szukaniu free shella spedzalem po kilka godzin dziennie :? bezskutecznie... :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ciekawe czeeemu dostales K ;)http://hacking.pl/free_shells.php

Nie dostalem K 8) Poprostu moj zajebisty provider nie zarejstrowal REV-DNSa i jest autmatyczne K na wszystkich servach oprócz Poznania, a na Poznaniu jest +ir 8)

°Ÿ° [16:28:54] Connecting to wroclaw.irc.pl (6667)°Ÿ° You are not welcome to this server: please check DNS and RevDNS°Ÿ° [16:28:59] Closing Link: soultaker[unknown@62.233.xxx.xxx] (K-lined: please check DNS and RevDNS)°Ÿ° [16:28:59] Disconnected

A na hackingu nigdzie nie ma za freeko 8) a jak jest to nie ma dostępu do IRCa :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze taki teamat byl juz poruszany wiec zamiast zakladac nowy to sie tu podlacze...

Tak jak soultaker poszukuje darmowego shella...

Sprawdzalem w/w strony ale nic "interesujacego" nie znalazlem (oczywiscie platne serwerki sa, ok ale sa platne ;)

Jesli ktos mialby namiary na takie konto bylbym mu bardzo wdzieczny...(dostep do irc'a, od czasu do czasu moze jakis bot...w te klocki bawie sie dopiero od niedawna....)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...