Skocz do zawartości
millor

opłaca się używany sony trinitron 17 płaski za 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy skad je masz. Bo jesli od qmpla i wiesz jak on uzytkowal to jak najabrdziej! Ale jesli jest to monit z Niemiec (ostatnio przywozi sie takie i tanio sprzedaje u nas) to takiego bym nie kupil, bo najszesciej czyt. 99% sa to monity z bankow tzn. ze pracuja tam caly czas na okraglo nikt ich nie wylacza i poprostu taki kineksop zuzywa sie i czesto nie mozna patrzec na obraz z takiego monitora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co myślicie o Mitsubishi 740-SB 17" ? A tak wogle to jak to jest z tymi monitorami, chciałem sobie go dziś kupić na giełdzie, jakiś koleś zaczął go czyścić chusteczką i tak szybę porysował że wyglądała jakby ją ktoś tarł papierem ściernym :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy skad je masz. Bo jesli od qmpla i wiesz jak on uzytkowal to jak najabrdziej! Ale jesli jest to monit z Niemiec (ostatnio przywozi sie takie i tanio sprzedaje u nas) to takiego bym nie kupil, bo najszesciej czyt. 99% sa to monity z bankow tzn. ze pracuja tam caly czas na okraglo nikt ich nie wylacza i poprostu taki kineksop zuzywa sie i czesto nie mozna patrzec na obraz z takiego monitora

heh co ty gadasz widzialem wiele takich monitorow sciaganych z niemiec i uzywanych i sa w swietnym stanie ! a pozatym trinitron z niemiec nie rowna sie temu co kupisz w polsce do nas trafia towar gorszej jakosc i wiele egzemplazy ma problemy z geometria !

 

a pozatym jak moge dac za monitor 50% ceny to nic tylko kupowac !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jak z supermarketu... powiedz lepiej jaki dokladniej model, jesli G200, albo E220/230 to ok, jesli cos innego to... feeeeee

E co to za modele :P ja odkladam kase na f520 ! to bedzie jazda ! moze sie do konca wakcaji wyrobie z kasa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy gadacie wypalony kineskop  :lol:

Widziałem Sony E500 niewyłączany przez ROK 8O (bez blankera oczywiście). Elektronika wytrzymała ale na kineskopie został cień po okienkach jakiegoś programu raportującego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co wy gadacie wypalony kineskop  :lol:

Widziałem Sony E500 niewyłączany przez ROK 8O (bez blankera oczywiście). Elektronika wytrzymała ale na kineskopie został cień po okienkach jakiegoś programu raportującego :D

bo to seria E czyli najtansze minetory dla malo wymagajacych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis jak z supermarketu... powiedz lepiej jaki dokladniej model, jesli G200, albo E220/230 to ok, jesli cos innego to... feeeeee

E co to za modele :P ja odkladam kase na f520 ! to bedzie jazda ! moze sie do konca wakcaji wyrobie z kasa :)

pfi, wtedy to juz kupowalbym 18" LCD EIZO, po co mi telewizor przed oczyma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh jak bym mail zaplacic 4.800zl za f520 to bym rozwazal czy nie kupic lcd ! ale ja za niego tyle nie place wiec za ta cena to moge kupic 15"lcd i zotanie kilka set zl ! i 21" to wiecej niz 18" :)

A pozatym super bedzie sie gralo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...