Skocz do zawartości
marole

radeon 9100 pomórzcie podkręcić

Rekomendowane odpowiedzi

mam radeona 9100 128mb ddr 128bit rdzeń 250mhz panięć 400 hinix

powiedzcie jak i do ilu moge go podkręcić i czy można coś w nim przelutować żeby poszedł na 9500

LOL!!!! Nic nie da się przelutować. Jakby tak było, to ATI nie głowiła by się nad radkiem 9500 i wyżej. Ściągnij z netu proram Riva tuner. Tam możesz podkręcać kartę. A tak wogóle to wszystko kurna masz w FAQ. Więc nie bądź zaskoczony, jak ktoś cię starszliwie zbeszta za tego posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepiej idź! wszelkie mody robi się tylko na radkach 9500 i 9500PRO. Sam sobie pszukaj gdzieś jakiś rad.. Jak widzisz tylko ja ci odpowiedziałem, bo inni jakby coś napisali, to byś się popłakał. Kręć kartę zmieniając zegar na GPU krokami co 5mHz i włączaj obciążającą grę. Jak się zawiesi, to zmniejsz taktowanie. Ram podkręcaj też krokami co 5mhz i jeżeli za bardzo podkręcisz, bo będą ś mieci latać na ekranie. Idź LOLKU do piaskownicy bo zepsujesz kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto tu się do piaskownicy nadaje

 

mam axp 1700+@2800+ ati radeon 9500@9700pro 1024mb ddr 450mhz western digital 120gb 8m cache EPoX 8RGA+ chłodzenie wodne

 

co do podkręcania mam rive tnt2 dorównującą gf4mx460

gf2mx400 lepszą od radeona 9100pro

 

a co do tego radeona chce wiedzieć jak można ją przeflaszować bo jeszcze tego nie robiłem i nie wiem czym ale patrze że ty tesz nie wiesz jak nie umniesz mi odpowiedzieć na moje pytanie

 

 

czym można go wgrać i z kąd można ściągnąć flash od 9500

 

tak trudno odpowiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto tu się do piaskownicy nadaje

 

mam axp 1700+@2800+ ati radeon 9500@9700pro 1024mb ddr 450mhz western digital 120gb 8m cache EPoX 8RGA+ chłodzenie wodne

 

co do podkręcania mam rive tnt2 dorównującą gf4mx460

gf2mx400 lepszą od radeona 9100pro

a co do tego radeona chce wiedzieć jak można ją przeflaszować bo jeszcze tego nie robiłem i nie wiem czym ale patrze że ty tesz nie wiesz jak nie umniesz mi odpowiedzieć na moje pytanie

 

 

czym można go wgrać i z kąd można ściągnąć flash od 9500  

 

tak trudno odpowiedzieć

ROTFL BIG LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto tu się do piaskownicy nadaje

 

mam axp 1700+@2800+ ati radeon 9500@9700pro 1024mb ddr 450mhz western digital 120gb 8m cache EPoX 8RGA+ chłodzenie wodne

 

co do podkręcania mam rive tnt2 dorównującą gf4mx460

gf2mx400 lepszą od radeona 9100pro

 

a co do tego radeona chce wiedzieć jak można ją przeflaszować bo jeszcze tego nie robiłem i nie wiem czym ale patrze że ty tesz nie wiesz jak nie umniesz mi odpowiedzieć na moje pytanie

 

 

czym można go wgrać i z kąd można ściągnąć flash od 9500  

 

tak trudno odpowiedzieć

8O 8O 8O

 

Nie moglem sie powstrzymac, ale lol :lol:

 

Ale zeby nie bylo, ze nie pomoglem. :P ;) :lol:

 

www.sirius.pl - tu masz biosy.

 

flaszujesz atiflashem lub flashromem.

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=19647

 

Powodzenia w modowaniu ukladu R200 na R300, buahaha... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...