Skocz do zawartości
Slayer

Spalony Pentium 4 :-DD

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.frazpc.pl/board_glebiej/7326/13

 

No cóż....tego się nie spodziewałem....Intel Sux!!!! Okłamali wszystkich i tyle z tymi zabespieczeniami- motyw na Tomshardware pamiętacie? 370 stopni na AMD Athalon XP a P4 ledwo tylko zwolnił :lol: ......he...no to lipa :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz gadać to sobie może zdjął na chwile radiator i mu się spalił :D w pracy bawiłem sie 2,2 Northwoodem 5 min bez radiatora i się płytka odezwała 2minuty póżniej zwiecha systemu następne dwie minutki odcięcie zasilania i tyle.Albo koleś ma pecha albo trefny egzemplarz lub zjarał płytę a nie proca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

checheche ale kapa

 

Intel to %^^^ fakt pali sie je dosyć cięzko ale się da toto spalić, a Intel twierdzi co innego chachacha ale się umsiałem no nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale cz to nie jest aby zciema??? Jakoś nie słyszałem od 2 lat, zeby P4 się spalił :?: :?: :?: Chyba jednak przekręt z tym..przepraszam kochany, cudowny Wielki Intelu....wybacz :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki, zgadzam sie z wami (czyzby ???) intel to #$%$%... ale jezeli intel to #$%$$# to amd tez jest ^%%%#...

 

czasami mam dosc czytania tych cholernych <span style="color:red;">[ciach!]</span>l... boze... gorzej niz za czasow atari st i amigi :/

 

ps: ja tez bawilem sie w sciaganie radiatora... jakos nic mi sie nie spalilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne.. pierwsza osoba ktorej udalo sie zjarac p4 jest Polak. Prawdziwy geniusz!

 

"Waldemar S. pseudonim "Wulkan" jako pierwszy czlowiek na naszym globie spalil najnowszy procesor intela. Wywolalo to masowe wyludnienie poludiowego Tajwanu (tam zostal wyprodukowany procesor). Mieszkancy uciekaja w obawie przed zemsta giganta z doliny krzemowej. Policja nadal bada okolicznosci towarzyszace temu niespotykanemu aktowi wandalizu. Sasiedzi Waldemara S. przysiegaja, ze widzieli 20minut przed zdarzeniem jak młoda kobieta wchodziła do jego mieszkania. Jak nieoficjalnie dowiedzial sie SzmatexExpress na procesorze znaleziono slady szminki. Dochodzenie utrudnia fakt, ze cala plyta glowna komputera stopila sie. Waldemar S. zaprzecza jakoby umyslnie spowodowal awarie. Utrzymuje, ze palnik gazowy, oraz butelka z podpalka do grilla zostaly podrzucone do mieszkania podczas jego nieobecnosci."

 

Ciag dalszy w nastepnym wydaniu SzmatexExpress'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne.. pierwsza osoba ktorej udalo sie zjarac p4 jest Polak. Prawdziwy geniusz!

 

"Waldemar S. pseudonim "Wulkan" jako pierwszy czlowiek na naszym globie

Dobre, powinienes zostac dziennikarzem :D

Zgadza sie - dobre :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe Trinitowi tez siadl P4 1,8A . Patrzta tu : http://dyskusje.pl/showflat.php?Board=twea...k&Number=285830 .

 

Brawa dla Trinita za samokrytyke :P nie raz sie z nim na starym forum klocilem AMD vs Intel ale patrzcie co napsial : Okazuje się, że Northwoody nie są już tak wytrzymałe jak dawne procki Intela. Aby skutecznie podkręcić Northwood'a potrzeba mu podnieść napięcie do 1.8V, a przy takim napięciu mój wytrzymał pół roku .

 

Heh ja dalej jestem przekonany ze P4A to gofienko. Co mi z tego ze podkrece p4a o 600mhz jak on bedzie tak samo a nawet mniej wydajny niz Athlon XP 1600+ podkrecony o 300mhz :). pozdro AMd rulzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..koleś na serio zjarałe proca :lol: :lol: :lol: To nie był żart! Ale dał napięcie 1,9 V :) No cóż....,,A taki był ładny, amerykański, szkoda" hehehehehe.

Czekam na AMD Hammera i nic mnie przed tym nie powstrzyma :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...