Skocz do zawartości
saym0n

Prawidłowy montaż ENDORFY Navis F360

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy raz dałem się skusić na chłodzenie AIO wybór padł na Navisa 360. Przeglądając testy cena do wydajności bardzo dobra, ale nie jestem zadowolony z zakupu i nie wiem co teraz zrobić w sumie x-kom powiedział, że bez problemu mogę im odesłać chłodzenie. Moja obudowa to Lian Li Lancool III i już tutaj pojawił się problem z montażem na topie śruby są zbyt małe i przelatywały przez otwory niżej zdjęcie. Płyta główna ASUS TUF GAMING Z690 i tutaj znów problem sekcja zasilania nie pozwala zamontować chłodzenia w poprawny sposób jak podali w instrukcji. Trzeba obrócić blok wężami w stronę pamięci ale wtedy węże są strasznie naprężone i nie wygląda to zbyt fajnie nigdzie o tym nie wspominają, support endorfy twierdzi przez telefon, że można obrócić w dwie strony a przez maila support napisał, że mogę w każdą stronę obrócić blok. Nawet nie wiem czy jest taka możliwość żeby go obracać w każdą stronę a totalnie nie mam ochoty tego sprawdzać. Wszyscy tak chwalą to chłodzenie, w sklepach internetowych bardzo dużo osób to kupuje i są zadowoleni. Ja się z tym dziwnie czuję, czy ktoś może rozwiać moje wątpliwości? Czy tylko ja negatywnie oceniam to chłodzenie?

 

https://imgur.com/a/oJ1rO5q

https://imgur.com/a/T0yN4gT

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, specjalnie założyłem konto żeby zapytać o coś, ponieważ tez planuje zakup tego chłodzenia i tej obudowy. Myślałem czy da się zamontować aio na przodzie? Ale tak żeby 3x140mm wiatraki z obudowu zostały? Byłaby wtedy taka „kanapka” z 6 fansow na przodzie. Da się to tak ustawic i przymocować tam?

 

jak na zdjęciu - trzy wiatraki 140mm zostają, radiator oraz trzy 120mm wiatraki od endorfy (pięknie narysowane na żółto, dmuchające do środka budy)

 

edit - oczywiście żeby to miało racje bytu, to trzeba ustawic wiatraki na endorfy odwrotnie - żeby dmuchaly od radiatora do środka obudowy 🙂

92DD59C9-27A9-4D88-A681-2D7448390BD9.jpeg

Edytowane przez DvlshBbFace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...