Skocz do zawartości
steryd123

jak to g**** sie grzeje!!!!

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj dostalem caly plat miedzi od kolegi okolo 40x40 cm przy grubosci okolo 2 mm wiec swietna :P . zabralem sie do roboty i szybko zrobilem radiatorki na pamieci mojego palit gf3 ti 200 64 mb bo mi sie w nim strasznie pamieci grzaly oraz na drugiej czesci karty tez byly takie gowienka wystajace co tez sie niezle grzaly pomyslalem ze to wszystko schlodze ladnie (no i w koncu miedz a nie aluminium :D ) udalo sie wszyskto wysmienicie mam radiatorki na pamieci i na tyl karty na te grzejace sie gowienka. wczoraj wszystko przykleilem klejem silikonowym do klejenia akwarium. wstalem dzis rano i wszystko elegancko przyklejone :D, wiec wkladam karte do budy odpalam kompa i dziala!!! 8). wlaczam 3d marka zeby sprawdzic czy sie juz tak karta. przechodzi 3d marka :wink: wiec zdejmuje bude i dotykm czy karta chlodniejsza a tu ku mojemu zaskoczeniu radiatorki ktore zamontowalem sa cholernie gorace :evil: (czyzbym musial wstawic wieksze, te to i tak kolosy :roll: ) aha i podkrecalnosc karty wcale nie wzrosla tak bardzo moze teraz moge wykrecic ja o core 8 a pamieci 10-12 MHz wyzej jestewm troche zawiedziony ze taka mala roznica :cry: moze to wina kleju ktory ma slaba przewodnosc cieplna a moze po prostu jest tak goraca w lato ze sie nie da wyzej :lol: hmmm ... moze ktos z Was ma jakies sugestie??? bede wdzieczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez nawiewu ciepło przeciez nei bedzie dobrze odprowadzane :| To ze sie tak grzeja to rewelacja! Oznacza to ze spełniaja swoje zadanie ! :) Tyle tylko ze bez nawiewu powietrza nie maja jak sie schłodzic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no rzeczywiscie nie pomyslalem ze trzeba im nawiewnac cos :wink: ale mowie jesli mowisz ze jak grzeja sie to dobrze to musze powiedziec ze ta miedz jest rewelacja bo one sa po prostu gorace 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz grubością 2 mm to ty se możesz...

Gdyby miały wys. 20 mm to zupełnie inna sprawa. Na te radiatory aż tak nkonieczny nie jest nawiew bowiem o zamontowaniu np. takich o wys. 20 mm i dobrze użębrowanych powierzchnia oddawania ciepła wzrasta kilka kotnie skutkiem czego pamięć się mniej grzeje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie co mam zrobic żeby lepiej moja wykręcić tak core na 280Mhz bo jak narazie jest 260 a przy 261 juz sie wiesza,dawałem od góry karty na to małe gówienko(dół GPU) wentylator ale to też nic nie daje ,temperatura kart spadła z 54C na 50 ale dalej przy 261 się wiesza i wydaje mi sie że w tej sytuacji tylko Vmode pomoże,karta wiesza się chyba bo ma zbyt niskie napiecie,tak przynajmniej mi sie wydaje.

 

Napięcia na grafice wedłu WinFox 1,6V na GPU

i pamięci 3,488 do 3,504V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam wlasnie takie "kwaitki" :Pale ja mam wlasnie takie "kwiatki" :Pale ja mam wlasnie takie "kwiatki" :Pale ja mam wlasnie takie "kwiatki" :P

A ile masz teraz core i pamięci???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam core 233 i pamieci na 533(wczesniej jak nie mialem tych radiatorow tez na tyle mialem ale czasem w grach mi po dluzszym graniu krzaki sie pokazywaly albo biale kropeczki a teraz zobaczymy:P) jak ustawilem na core 250 i pamieci na 555 to w przedostatnim tescie w 3d marku 2001 se wywalilo mnie do windy takze mysle ze to wina napiecia :( ale coz . ale na 240(243-5)/540(545) powinno chodazic normalnie :) w zime pojdzie wyzej:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...