Skocz do zawartości
lemur66

Bezprzewodowa, podświetlana, mechaniczna klawiatura do gier za około 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Szukam nowej klawiatury, do tej pory miałem tylko bardzo budżetowe membranówki, jakiś czas temu kupiłem pierwszego mechanika (KFA2 STEALTH-03) też nie z górnej półki, ale po to żeby w ogóle zobaczyć "z czym się to je".
Tak wiec moje ogólne pojęcie o klawiaturach jest dość słabe ale chciałbym zakupić w końcu trochę lepszy sprzęt, ale do rzeczy.
Klawiatura ma mi głównie służyć do gier i przeglądania internetu, wielkich esejów nie będę na niej pisał.
Chciałbym żeby była mechaniczna, pełnowymiarowa (ewentualnie mogę się zastanowić nad TLK ale wolałbym pełnowymiarową), bezprzewodowa, podświetlana najlepiej ARGB ale jeśli nie będzie takiej opcji to kolor niebieski bądź po prostu biały też będzie fajny.
Wiem że mechaniki są głośne, nie przeszkadza mi to bardzo ale nie chciałbym też mega głośnej klawiatury.
Budżet to do 300zł (jeśli naprawdę warto by było dopłacić  trochę do czegoś lepszego też wezmę pod uwagę.) 
Tak jak pisałem nie znam się, ale chyba zbyt dużego wyboru przy połączeniu bezprzewodowości i podświetleniu nie ma (jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu)?
Ale bardzo bym prosił o pomoc i rade, jakie modele wpasowywałby się w moje wymagania i co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mr.T...

 Wiem że odzywam się po bardzooooo długim czasie ale wracając do tematu.

Warunkiem koniecznym jest bezprzewodowość, inne klawiatury mnie nie interesują.

Mógłbyś doradzić coś innego?

Edytowane przez lemur66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lemur66 napisał:

Mógłbyś doradzić coś innego?

ooo nie dostałem powiadomienia o twojej odpowiedzi ...

ale wracając do tematu założyłeś budżet 300pln , w takiej cenie mechaniczna i bezprzewodowa hmmm

to raczej wykładnikiem będzie cena i np.

Klawiatura Motospeed GK89 Outemu Blue (GK89-BlackBlue)

lub

Klawiatura Motospeed GK81 Outemu Red (GK81-OutemuRed)

ale warto tez samemu poszukać opinii na temat tych klawiatur, czy to będzie dobry wybór dla Ciebie.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, KamikazePL77 napisał(a):

A czemu nie tkl? Jak masz normalne biurko- klawa i mysz na tym samym poziomie to moim pierwszym spostrzeżeniem było po zmianie, że szkoda że mam numeryczną, łatwiej by się pisało, przy częstym używaniu myszy.

TKL jak najbardziej też rozważę, ale czasem zdarza mi się pyknąć w tibie a tam num pad jest bardzo przydatny, dodatkowo zawodowo pracuje z num padem wiec też mi się przyda. Choć w domu to raczej mało pracuje zawodowo więc jakby był jakiś fajny TKL to też rozważę. 

 

Co myślicie o https://www.x-kom.pl/p/1123555-klawiatura-bezprzewodowa-endorfy-thock-wireless-red.html .

Wiem że przekracza budżet ale zostało mi polecone jako bardzo dobra nowinka, ewentualnie co konkurencyjnego polecilibyście vs ten endorfy (czyli +-400zł)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...