Skocz do zawartości
kopernikus

Zmiana formatu napisów do filmów

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się skonwerterować napisy w formacie txt w takiej formie

Nieznany mówca 0:00
Dobrze. Wieczór i bardzo serdeczne powitanie na dorocznym spotkaniu 2023 Wyrażam słowa cardio lo w imieniu Kuratorium i mojej koleżanki prezes Barbary Brandis, a także członków zarządu, a także wszystkich osób tu obecnych aby Państwa pobyt tutaj był przyjemny i produktywny. Nie mogliśmy spotkać się w bardziej wymagającym momencie. Mamy do czynienia z wieloma przypadkami jednocześnie. Czego potrzebuje, aby opanować przyszłość? Myślę, że posiadanie platformy, w której zaangażowani są wszyscy interesariusze globalnego społeczeństwa, rząd, biznes kosmiczny, społeczeństwa obywatelskie, młode pokolenie, mogłoby trwać, myślę, że to pierwszy krok do sprostania wszystkim wyzwaniom. Ale jeszcze ważniejsze jest z pewnością podejście do przyszłości z pozytywnym nastawieniem. Z duchem, który odzwierciedla ludzką kreatywność i pomysłowość. I z tego powodu bardzo dobrze jest rozpocząć od corocznego spotkania, z udziałem znakomitych artystów prezentujących kulturę i zobaczyć nas, musimy podnieść na duchu serca. Musimy przywrócić pojęcie, pomimo wszystkich przeciwnych wiatrów optymizmu, i musimy integrować we wszystko, co robimy, nasze serca tylko wtedy, gdy angażujemy się z całą naszą pasją, w budowanie i kształtowanie przyszłości, jestem przekonany, że pokona tłumiący z kryzysem. Więc znowu przyszedł bardzo copywriter i chciałbym go poprosić, aby przyszedł i przedstawił naszych wspaniałych artystów, którzy od wieczora będą kręcić się z Kryształową Nagrodą.

Nieznany Mówca 3:13
Tegoroczna edycja to 29. doroczna edycja Crystal Awards, które przyznawane są artystom, którzy łączą nas ze sobą, którzy pomogli nam zastanowić się nad kondycją człowieka i przedstawić wizje świata, które pozwoliły nam na nowo wyobrazić sobie świetlaną, bardziej inkluzywną przyszłość dla wszystkich . Każdy odbiorca Kryształowej Nagrody jest tak wyjątkowy, jak same kryształy. Od 29 lat współpracujemy z membraną a crystal, rodzinną firmą w rdzeniu, stolicy tego regionu, która pozyskuje i wydobywa kryształy w okolicznych górach w Szwajcarii. Dziś z przyjemnością świętujemy wkład w społeczeństwo następujących wyjątkowych artystów, światowej sławy architekta, działacza na rzecz ochrony środowiska i jednej z najważniejszych artystek publicznych tego stulecia, Mayi Lin.

Nieznany Mówca 4:23
Jedna z najbardziej uznanych śpiewaczek naszych czasów i orędowniczka badań na styku zdrowia artystycznego i neuronauki, sopranistki Renee Fleming.

Nieznany mówca 4:40
Brytyjski aktor, filmowiec i działacz humanitarny Idris Elba i jego żona Sabrina podziękowali mi za zaangażowanie i przywództwo w zakresie bezpieczeństwa żywnościowego, zmian klimatu i ochrony środowiska.

Nieznany mówca 5:01
Czy mogę teraz poprosić mailing, aby dołączył do mnie na scenie

Nieznany Mówca 5:11
my alleen urodziła się w Athens w stanie Ohio w Stanach Zjednoczonych w 1981 roku w wieku 22 lat, kiedy jako studentka na Uniwersytecie Yale zdobyła uznanie w całym kraju, wygrywając konkurs na projekt planowanego pomnika Weteranów Wietnamu w Waszyngtonie. Zrobiła niezwykłą interdyscyplinarną karierę dzięki swoim wysoko cenionym dziełom artystycznym i architektonicznym, prezentując zrównoważony projekt i podkreślając silny związek z ziemią i naturą.

Nieznany mówca 5:58
Historia i kryzys klimatyczny, Malin pracuje obecnie nad swoim ostatnim Memoriałem zatytułowanym Czego brakuje, trwającą wielostronną instalacją multimedialną, która podkreśla, w jaki sposób ochrona i przywracanie siedlisk może pomóc w ochronie gatunków i znacznie ograniczyć emisje związane ze zmianą klimatu. Maya Lin otrzymuje Kryształową Nagrodę 2023 za swoje niezwykłe talenty twórcze łączące naukę, sztukę i architekturę oraz za wzorowe przywództwo w promocji przyrody i środowiska. Szanowni Państwo, przyłączam się do gratulacji skrzypiec za otrzymanie Kryształowej Nagrody.

do formatu srt żeby odtwarzacz filmów te napisy rozpoznał albo żeby program SubtitleSpeak rozpoznał takie napisy i zrobił do filmu lektora z syntezatora mowy?

na stronie https://otter.ai możliwość eksportu rozpoznanego dźwięku do formatu srt jest płatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz SubtitleEdit https://www.nikse.dk/SubtitleEdit/ . Jak on nie ogarnie to zaden chyba nie da rady. Format jaki masz jest wyjatkowo dziwny. Skad to masz? YT? 

Dygresja. Napisy sa zawsze lepsze niz lektor. Po niedlugim czasie twoje peryferyjne widzenie sie poprawi i czytanie nie bedzie cie rozpraszac, a umiejetnosci jezykowe znacznie sie poprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...