Skocz do zawartości
jatiktoker

Przycinanie baterii czy ściany telefonu?

Rekomendowane odpowiedzi

W telefonie Samsung GTS5230G bateria naładowana do pełna do kilka minutach użytkowania telefonu pokazuje że jest pusta i gdy się na kilka minut wyłączy dźwięk z telefonie to wtedy za kilka minut pokazuje że jest prawie pełna i czytałem w Google to pisali żeby wyładować baterie do całkowitego zera i potem włożyć na całą noc do zamrażalki to tak robiłem i potem baterie naładowałem do pełna i znowu po kilku minutach się rozładowywała to ale mam inną baterię ale za długą to czy można by ją przyciąć ale potem gdyby normalnie folią owinąć to nie byłoby widać że byłaby przycięta czy lepiej jest uciąć ścianę telefonu i wstawić tą za długą baterię co by wystawała z telefonu? Która by była lepsza opcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas mnie zadziwia, jak ludzie nie mają ochoty szukać choć trochę w google wiedzy i mają ochotę zrobić sobie krzywdę. Po pierwsze bateria do tego modelu kosztuje może ze 20 zeta, po drugie inna bateria niekoniecznie będzie pasować i działać w tym telefonie.
...po TRZECIE! Zdecydowanie odradzam Ci "przycinanie" jakiejkolwiek baterii. Ryzykujesz wybuchem i pożarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, zaroowka said:

Cały czas mnie zadziwia, jak ludzie nie mają ochoty szukać choć trochę w google wiedzy i mają ochotę zrobić sobie krzywdę. Po pierwsze bateria do tego modelu kosztuje może ze 20 zeta, po drugie inna bateria niekoniecznie będzie pasować i działać w tym telefonie.
...po TRZECIE! Zdecydowanie odradzam Ci "przycinanie" jakiejkolwiek baterii. Ryzykujesz wybuchem i pożarem.

przecież to troll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...