Skocz do zawartości
LargoX

3060Ti artefakty?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Ktos z dalszej rodziny ma problem z kompem, nie mam z nim kontaktu osobistego, wiec staram sie wybadac sprawe w internetach 😉 wyglada to na problem z grafa, ale niby byla na gwarancji i jest ok, z tego co wiem, poczatkowo problem wystepowal tylko na pulpicie, ale teraz juz tez crashuje gry

1.thumb.PNG.edf25be193ab5b35bc0f7fbffbf4339f.PNG

CPU: i5 11600K

GPU: Asus RTX 3060 Ti Dual mini oc v2 lhr

MOBO: Asus Rog Strix Z590-F Gaming WiFi

RAM: HyperX 16GB (2x8GB) 3200MHz CL16

COOLER: be quiet! Dark Rock Pro 4

Zasilacz: be quiet 850W

ktos ma jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  

W dniu 30.01.2023 o 01:09, LargoX napisał:

Ktos z dalszej rodziny ma problem z kompem, nie mam z nim kontaktu osobistego

sam temat ciekawy , ale tak zabawa w "głuchy telefon" nie da wymiernych korzyści. 

jakie temperatury podczas grania osiąga procesor ?

na początek zasugerował bym wyjecie tego RTX 3060ti i sprawdzenie czy na igpu z CPU i podłączeniu monitora pod płytę główna PC pracuje poprawnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mial dostep fizyczny do kompa to bym nie pytal tylko sam kombinowal, a tak wolalem zapytac niz wisiec caly dzien na telefonie 😉

w tej chwili juz nic nie sprawdze bo procek pojechal na gwarancje, ale mam wiecej info, pulpit zaczal sie krzaczyc juz miesiac po zlozeniu kompa ( jakies 2 lata temu) oprocz pulpitu nic sie nie dzialo az do teraz jak zaczelo wywalac z gier, mozliwe ze to inny problem... dowiedzialem sie tez ze  ma 2 monitory, glowny 2k i drugi fullhd, mozliwe wiec ze cos sie gryzie z rozdzialka? na tym screenie wyglada jakby brakowalo tapety, dodam ze bug nie zawsze wsytepuje

2 dumpy

megawrzuta.pl/filesgroup/778bec0417852c40f7b8516961d0add4.html

jeszcze takie 2 zjecia, znikajace kolory i arty w ff

IMG_20221216_231643.jpg.3af730ea35cac9fdc2d8b2b54a5ec2c1.jpgfirefox.thumb.PNG.41fa7a8c43a6a3a94d7496bacb9654c8.PNG

Edytowane przez LargoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...