Skocz do zawartości
J-A-J-O

Vcore 1,56-1,62 ????

Rekomendowane odpowiedzi

Mam sprzęt jak poniżej i gdy ustawie Vcore na 1,62, to w programi dołączonym do płyty, monitorującym napięcia, waha się ono od 1,56-1,62.

Co może powodować problem? Zasilacz? Mam obecnie karte graf. na PCI, więc naprawde nie jest aż tak obciązony....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, moge ją jakoś reklamować? Może trzeba jaki.ś kit wcisnąć, tylko jaki?

wiesz vcore nigdy nie bedzie stabilne kazda plyta bedzie miala jakies odchylki u mnie przu ustawieniu w biosie 1.6 faktycznie jest 1.63 a waha sie od 1.62 do 1.63 byl kiedys nawet o tym temat jesli nie sprawia ci to jakis problemow to nic nie rob co innego jesli ma to wplyw na stabilnosc bo u ciebie ta odchylka jest bardzo duza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sandrze to samo 1,56-1,62, a o ustawieniu 1,72 nie ma nawet mowy, komp nie wstaje. Fumfel_20 masz taką samą płyte jak ja, nie masz problemów z napięciami powyżej 1,62?

Niemam problemu z napieciem powyżej 1.85V :lol: LAgier faktycznie, stabilizatory rulez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz vcore nigdy nie bedzie stabilne kazda plyta bedzie miala jakies odchylki u mnie przu ustawieniu w biosie 1.6 faktycznie jest 1.63 a waha sie od 1.62 do 1.63 byl kiedys nawet o tym temat jesli nie sprawia ci to jakis problemow to nic nie rob co innego jesli ma to wplyw na stabilnosc bo u ciebie ta odchylka jest bardzo duza

Ma to wpływ na stabilność, jak podkręcam, hehehe :lol: Z lepszym chłodzeniem płyty już próbowałem, podstawiłem do niej wiatrak o średnicy 40cm, ustawiłem na full obroty, i gów**. Co myślicie o czymś takim dzwonie do serwisu : bla, bla bla, jak miałem A1700 to było ok, ale taraz kupiłem A2800 ma napięcie zasilania 1,70, i komp mi się wiesza bla, bla bla. Przejdzie taki coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz vcore nigdy nie bedzie stabilne kazda plyta bedzie miala jakies odchylki u mnie przu ustawieniu w biosie 1.6 faktycznie jest 1.63 a waha sie od 1.62 do 1.63 byl kiedys nawet o tym temat jesli nie sprawia ci to jakis problemow to nic nie rob co innego jesli ma to wplyw na stabilnosc bo u ciebie ta odchylka jest bardzo duza

Ma to wpływ na stabilność, jak podkręcam, hehehe :lol: Z lepszym chłodzeniem płyty już próbowałem, podstawiłem do niej wiatrak o średnicy 40cm, ustawiłem na full obroty, i gów**. Co myślicie o czymś takim dzwonie do serwisu : bla, bla bla, jak miałem A1700 to było ok, ale taraz kupiłem A2800 ma napięcie zasilania 1,70, i komp mi się wiesza bla, bla bla. Przejdzie taki coś?

no wiesz zawsze mozesz sprobowac przeciez przedstawiac sie nie musisz jak sie nie uda to na drugi dzien zadzwonisz i powiesz inna bajeczke. Ale moim zdaniem po prostu zawiez mobo i powiedz ze zle trzyma napiecia vcore tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...